Jump to content
Българският форум за музиканти

мнение за кубе


nikodin

Recommended Posts

Привет колеги! Скоро ще си вземам нов усилвател(нещо на 100вата) и се спрях на 3 модела
1.TC Electronic BG250-115
2.Fender Rumble 150

3.Warwick BC 150

И трите съм ги изпробвал и чул. Като цялосъм се спрял на TC-то. Не знам обаче колко качествено е?

По отношение на качеството какво бихте посъветвали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.Не съм имал такова,но имах идея да си купувам BG 250 то,та от това което съм чел ,чул и гледал,мисля,че ще направиш доста добра инвестиция.Най-малкото ТЦ винаги са се славели с "по-силно" звучащи усилватели заради децибелите и разни други неща,а и факта ,че ще има Тон-принт.За самия звук - ами,брат това е ТЦ,няма нужда повече да се говори.За качеството не се и съмнявай - гарантирам ти,а и ти сам може да се разстърсиш из гугъла - https://www.google.co.uk/search?q=bg250+115+site:www.talkbass.com&biw=1824&bih=852

Успех.

Редактирано от evernas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм собственик на фендър ръмбъл 100 (само че моето е 2х10). преди 6 години съм го взел, изкарал съм с него 10ки, да не кажа стотици гигове, имало е и такива, дето волумето му е било на мах 90 минути, а звукоизвличам и бая силово. състоянието му в момента е 10/10. нема такава машина. съвършено съм доволен от него. в момента е сякаш току що излиза от кашона.

как вървят цените на тези комбота към настоящия момент, ако не е тайна?

на времето се оръсих свят пари, сега мисля са паднали чувствително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм... цените са същите. тогава броих 830, а 2х10 по принцип са малко по-скъпи от 1х15.

 

тук е мястото да запитам хората с опит в пазаруването, в томанн.де цените са доста по-скромни. например това комбо е под ЕУР 300.

 

http://www.thomann.de/de/fender_rumble_150.htm

 

доколкото ми е известно, в бг може да се поръчва от томанн на цените, изложени в сайта (през икономов ли беше, не знам, забравил съм). преди съм вземал струни по тоя начин. въпросът ми е, ако поръчаш нещо голямо и тежко, има ли оскъпяване в крайната цена?

 

използвам темата на колегата да си задам въпроса, че съм метнал око на един кабинет 15", да си увелича малко риг-а.

 

http://www.thomann.de/de/hartke_115tp_bass_box.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам TC BG500. Невероятно съм доволен от него. TC са много напред в технологиите към момента.Няма да сбъркаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.