Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
Jordanov1993

Търси се текстописец

Recommended Posts

Здравейте! Търси се текстописец . Идеята е следната. Имам надхвърлени редове, но определено имам нужда от тексто-писец. Имах връзка с момиче, която приключи и въпреки, че мина време и нещата стихнаха, нещо в мен гори. Имам нужда да изразя топлите си чувства. Готов съм да заплатя за услугата. Мелодия още нямам. готов съм да заплатя и за нея

Щях да кажа пиши ми на лично, ама новите членове на форума нямат достъп до лични съобщения. Нищо де, ако проявяваш интерес, драсни 2 реда на мейла:

joke_killer@abv.bg

Ако си от София мога да ударя едно рамо- намери ме във фейсбук: Valentine Hellvede Hex. Безплатно, щом е за девойка :)

Щях да кажа пиши ми на лично, ама новите членове на форума нямат достъп до лични съобщения. Нищо де, ако проявяваш интерес, драсни 2 реда на мейла:

joke_killer@abv.bg

Изпратих и-мейл със запитване.

Отговорил съм ти. Пусни направо някакви координати за връзка - facebook, skype...

Edited by hand_of_doom

изпратих демо на и-мейла...

Здравейте, Jordanov1993,

С удоволствие бих Ви демонстрирал моите възможности за създаване на текстове. Искате ли да ги изпробвате?

Характерни особености на моите текстове са мелодичност, ритъм и рима (задължителни елементи). Най-добре - по готова мелодия. Имам слабост (и доста примери) към текстовете за любов.

Така че, пишете ми. Например - усещате ли мелодията на много известна песен в долните редове и коя? А имам и още редове и цели текстове...

Някъде в нощта
ти не си сама.
Мисля за това. С мен е любовта.
Ти не си сама.
Някъде си с друг.
Аз обичам тук.
Moже би сега чувстваш се жена...
Ти не си сама.

...

Щом любовта е заподозряна Ви очаквам.

Фейсбук: Костадин Петков - Коко

Поща: artlimoniqgodi@gmail.com