Jump to content
Българският форум за музиканти

Xoce

The Barbarones - Lucky (Radio edit) 2014

Recommended Posts

Новото ни видео!

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Сврак
      Имам акустична и електрическа цигулка и имам желание да се включа в група, по принцип съм фен на цигулките в метъла, но съм ок и за нещо по-алтернативно.  В София и околността.

facebook - 
    • От drummer_from_hell
      Здравейте, ние сме барабанист и китарист, които понастоящем сме в София и търсим хора(басист и вокал) да свирим, като главно става въпрос за кавърчета и авторска музика(която предстои да направим).
      Става въпрос изцяло за любителско свирене(нямаме амбиции да ставаме супер звезди), тъй като и двамата си имаме дневна работа.
      Ще свирим веднъж макс. два пъти седмично. Като музика се целим към нещо от рода Queens of the stone age , Pearl jam, Soundgarden и подобни, НО! като цяло сме отворени и към други жанрове.
      Репетирането ще се случва в кв.Княжево, като студиото е доста приятно и на прилична цена(10лв на час).
      При интерес, пишете под темата или на лично, за да обменим контакти.

Поздрави!!!
    • От Annonnymоus
      https://www.thomann.de/gb/jackson_slathx_m_3_7_sw.htm

(Jackson SLATHX-M 3-7 SW)

Наясно съм, че Динакорд доставят от Томан, но има ли къде да се пробва тази китара преди да се поръча? В самия им магазин нямаше последно, когато ходих (преди месец?), нямам идея дали сайта им се обновява, тъй като липсват модели, които съм видял, че има в наличност в самия магазин.
      Благодаря предварително! 
    • От Colossum
      Търся си готова група от София - 26 годишен господин със сравнителен опит (имах група преди 3 години , но поради здравословни проблеми се наложи да напусна). Викането ми е на ниво , стига разбира се да е подходящо за вашия слух , работя 2/2 или 3/2 в тези интервали и реално след като отново мога да викам желая да се реализирам в това нещо , така че търся сериозни хора. Ако има желание пишете , ще си уговорим среща - имам пресни записи на телефона.

Също е окей и отделни таланти да ми пишат за да сформираме нещо ново , но моля да ми пишат хора поне с известен опит спрямо инструмента си , или Soft Vocal най - малкото със самостоятелна практика.

Пола не е от значение , стига да има желание !
    • От maer
      Представям Ви една " Балада" ....Коментари, мнения и критики са добре дошли.

https://youtu.be/ho7XiWunbts

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.