Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой от Русе може ли да ми разкаже нещо за тази китара?


a_panov

Recommended Posts

Не знам човек, ако тази китара е добра, какво да кажем за един подбран Скуаер булет или Аполо...

Откъде си ги създаваш тия субективни впечатления? Добра спрямо какво, спрямо Гибсън ЛП или спрямо права лопата?

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата трябва да върви с инжекция против театанус, но явно сантименталната стойност е по-висока в случая. Не търси разбиране, а действай както ти душа иска. Чисто технически и вероятно финансово покупката на подобна китара е неоправдана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само едно нещо не разбрах.

Втора струна е навита на 5-ти ключ.

Пета струна е навита на втори.

Дотук добре.Ама по-дяволите,първа струна къде отива?

Редактирано от ZLE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така аз съм този ходи да я гледа, ето малко инфо. Тялото е трипластово и е тръгнало да се разлепя,главата също е лепена нескопосано, за адаптери и електроника не говорим.Грифът е прав защото е дебел като сап от лопата, но може да се направи нещо от нея с много труд и пари.

За мен това е китара за строшаване по време на концерт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си фен на чийзи китарите, предложи на собственика 30-40 лева

и седнете на бира, шопска салата и мешана скара да полеете сделката.

http://cheesyguitars.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LoL TONY,за китарите не знам ама ето това нещо веднага ме върна 25г. назад:

 

milinkamak_distortion2.jpg

 

Май още имам един такъв в мазето.Като си помисля на какво съм се радвал,а сега тука се глезя и разтягам локуми.

Редактирано от ZLE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава антика видях скоро в един оказион и много се замислих дали да го взема, просто ме обзе една носталгия но реших да пропусна. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейзър на Mилин камък (и други разни) имаше (май) по едно време в MMG music - разглеждах ги преди време с интерес (само от носталгия по 80те) - сега не знам дали ги има там още, но можеш да провериш.

Редактирано от viksps
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че схемата на педала е копие на западна схема. Ако е изпълнена правилно, би трябвало да е ОК. Разбира се, потенциометрите едва ли са ОК. Имаше разни теми из форума за реставрация, но не помня вече детайлите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.