Jump to content
Българският форум за музиканти

Само при мен ли форумът пада по малките часове?


Recommended Posts

И при мен се случва често...

Когато правиш профилактика, показвай такава страница, за да сме сигурни, че ти си причината! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако правя профилактика, ще видите съобщение. Номера е че нищо не правя. Дори и за да се оправи това дето не работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням, не всяка вечер пада при мен. Само понякога, но пък е достатъчно често, за да го забележа. И аз, като другите, си мислех, че проблемът е в моя телевизор, ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мислех: Да не би случайно да ограничавате достъпа до страницата, ако няма модератор на линия? По малките часове не съм виждал да пише друг от екипа, освен Стоун (което ме наведе на мисълта, че той може би не живее в България), така че се чудех дали не е от това, че ограмичавате достъпа, като няма никого от Вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич - логореята, семантиката и логиката ти не се намират на едно място по едно и също време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic-001:  Мили ми хостове, админи и модератори ... не разбрахте ли, че колегата StuPiD7693 иска да стане поне "VIP listed", ако не модератор. Той има толкова много заложби, че ние простосмъртните бледнеем пред тях. 

 

Поклон пред светлата му личност  :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spd7693 е подставено лице, анонимен профил на някой добре познат тук...

Поне на мен така ми се струва :P

 

:hysterical: :hysterical: :hysterical:  На кого, ай, кажи ми на кого, след като изобщо не знаех кой кой е, докато не получих първото мод кю от Мефистофел! :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На който му показва Error 503 : Service Temporarily Unavailable да ми прати IP адреса си на лично съобщение или във формата за контакти в базара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.