Jump to content
Българският форум за музиканти

• ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By RaverWild
      Привет,
      Търся някой който сериозно слуша джаз и свири на саксофон (може и тромпет). Трябват ми кратки джаз-фрази, не че няма гугъл, не че нямам синтезатор, но предпочитам да са от аналогов инструмент и изсвирено от човек, който това слуша (аз не съм по джаза много). Трябва да може да докопа и обстановка за запис - за съжаление няма как да отидем заедно в студио, инак аз щях да се погрижа. Може да запише и у тях, ако е достатъчно тихо и е поне малко изолирано, стига да има приятен микрофон на разположение. Съответно не съм казал, че труда ще е безплатен, но за това ще се разберем.
      Идеята е, че се опитвам да правя lo-fi музика, мисля да опитам хип-хоп. Но нямам опит нито с джаз, нито с хип-хоп, а тия използват едни провлачени джазови фрази, така че ми трябват семпли 16 бита, 44 кХц, стерео, wav формат.
      Това ми е нещо като идея за собствено удоволствие. Драскайте на лична, ако има джазмени.
      Мерси.
    • By Tozi
      Ми горе долу така звучи джаза на тамбура
    • By annimm
      Пианистка с опит и богат репертоар търси ангажименти в София и страната.
      Предлагам подходящо музикално оформление за ресторанти, хотели, частни събития, сватби, фирмени партита. 

e-mail:  anna_md@abv.bg

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.