Jump to content
Българският форум за музиканти

Jeff Queen ?


Recommended Posts

Малко въпрос4е някои да е гледал видео със Jeff Queen?

просто видео убиец

 

:blink: аз съм ни жив ни умриял след като гледах рекламния клип към новата му книга "The Next Level"

мислия 4е бие по всякакви параграфи всеки познат досега барабанист със нивото си на техника,всякакви на4ини на въртене на палките и трикове за които дори ви е бедна фантазията. :godbless:

 

Просто то за мен това е господ!!!!! след като в края на демонстрацията държеше със език едната си палка за края а другия и краи които е опрян във кожата на барабан4ето удряше със другата палка и правеше парадидли във много бързо темпо. :blink:

 

Изобщо вси4ки които се интересуват от трикове с палки задължително трябва да го видят. :godbless::godbless::godbless::godbless::godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо. Момчето е много добро!

Апропо, понеже тука е форум за музиканти, а не за циркови артисти, този симпатяга в коя банда забива???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

ъ то ако е за циркаджистви по добър от този пример не мога да дам освен да кажа гледаи баи ти Shannon.пак и много свири да го...... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

да така е само като си помислиш 4е всяко от тия движения трикове,въртене на палки и тн.. си има име и цяла система как да се упражняват ти се зема акъла

 

 

Наи ме кефи как прости4ко си го е обяснил в на4алото на книгата си, хора аз знам това това и това /и изрежда това което може да изсвири/а вие какво можете да правите?

 

Много земен 4овек изобщо несе главозамаял. :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.