Jump to content
Българският форум за музиканти

я ся да видим


peshoy2k

Recommended Posts

я Вие напредналите клавиристи да Ви питам аз. тъй като все още не спадам към определението клавирист, а още по-малко напреднал да ми кажете нещо подходящо за китарист дето иска да понаучи туй онуй и за пианото. интересува ме нещо в PDF дето да е интересно и практическо. минах едно piano for dummie ама май е мн като за dummies :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих опитвал да ставам китарист, щото си давам сметка колко е трудно и че не ми е тва работата :)

Ти що си решил да ставаш пианист ? ;)

Досега такъв, излязъл от школата на *.PDF нема. Ако чуйте за някой - непременно споделете ;)

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм срещал досега онлайн пиано учебник. Единственото, с което мога да ти помогна е това: http://kintero.hit.bg/Sheet_Music_John_Wil..._Star_Wars_.pdf

 

Лесно е за свирене. Успех:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм срещал досега онлайн пиано учебник. Единственото, с което мога да ти помогна е това: http://kintero.hit.bg/Sheet_Music_John_Wil..._Star_Wars_.pdf

 

Лесно е за свирене. Успех:cheers:

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих опитвал да ставам китарист, щото си давам сметка колко е трудно и че не ми е тва работата :beer:

Ти що си решил да ставаш пианист ? :D

Досега такъв, излязъл от школата на *.PDF нема. Ако чуйте за някой - непременно споделете :beer:

 

:hello:

ми щот сам си праа нещата за тва :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото, което ми идва наум и би могло да ти помогне е внимателно слушане- да схванеш как свири един пианист; да вадиш хармонии, сола, отсвири и да пробваш да ги повториш. Но т`ва също изисква много време и търпение. С пдф пиано няма да научиш :D

 

 

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и това е вариянт.обаче се изисква ухо :D трябва да се концентрираш яко.препоръчвам ти да започнеш да вадиш елементарни хармонийки от парчетата защото това е по-трудно отколкото да слушаш едноглас и да го свириш,пък нататъка ше се зарибиш самичъка да вадиш и други работи :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то тва го праа нали свиря и цигулки и чела на клавира и трябва да се доближа максимално до оригиналното звукоизвличане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, хора, вие нищо ли не сте слушали на peshoy2k в "авторска музика"? Изкарахте го начинаещ с клавирчето, а той определено не е!!! Има прекрасни и сложни аранжименти, невероятни композиции според мен.

 

А вие му обяснявате азбуката! :stop:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори за което,ама не се познаваме и наистина не си спомням да съм слушал нещо негово.ко да се прави,пита се -отговаря се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, хора, вие нищо ли не сте слушали на peshoy2k в "авторска музика"? Изкарахте го начинаещ с клавирчето, а той определено не е!!! Има прекрасни и сложни аранжименти, невероятни композиции според мен.

 

А вие му обяснявате азбуката! :stop:

човече поласкан съм наистина благодаря ти че мислиш така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.