Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой какви ефекти/техника ползва?


assoass

Recommended Posts

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ае колеги не се излагайте практически е невъзможно само 5 басиста в този форум да ползват някакви ефекти и усилватели к'во другите да не са с акустични басове :metalist:

Ако не мога да изкарам звук от пръсти, значи и от най- скъпия гиър няма да мога.

Конкретно за протокола - Басо, MXR80 за пред и ДИ и у пулта (компа).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега позвам ето това:

Мusicman Bongo 5str.+струни DR Blackbeuties

Fender Bassman 250/210 cobo+15"ext.cabinet

Aguilar DB 680

BBE 383

EBS Unichorus

EBS Wah One

На 25-ти очаквам:Аshdown Drive Plus

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

небрежник :virtuoz: аз пък оставам само с процесорчето и еквалайзера но мисля да си купя някакво малко пултче :)за репетиции и като си свиря вкъщи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
имаше тема за инструмента а сега ....кой какви ефекти ползва марка модел и тн

аз лично ползвам хорус и еквалайзер драйв мн рядко след седмица и процесор

behringer bch 100/bod100 bass chorus/drive

boss ge-7 b bass eq

korg ax35

aз главно ползвам ефект за слап техниката понеже много се зарибявам да свиря изпълненията на Bill Dickens,Flea и Victor Wooten

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KORG DTR-1000 BL тунер

DBX 166 XL компресор

Ampeg SVT3 Pro

за сега перкам през 2 бокса 15'' Celestion PA Subwoofers и събирам кинти ей за това

Ampeg SVT-4100HLF

 

друго за сега не ми трябва ... eдин AKG D112, една wireless системка, както и евентуално BBE бих си взел ама това в далчно бъдеще

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много се кефя като ми се изтощи батерията на баса и почне да вади дистър :П хахаха шега смятам си зема някво процесорче и когато ампег-а ми е готов от ремонт да жула яко :П

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

аз ползвам малко необичаен за бас ефект,и то даже и рядко го ползвам,по-често във къщи за да си усилвам повече китарката ,че нямам подусливател,а само стъпало.иначе ефекта е от старити,качествена работа,старите кромки сигурно ще го знаят-electric mistress - на фирмата electro-harmonix.якичък е!!! http://www.ehx.com/ehx2/Default.asp?q=f&am...tric%5FMistress това е. :blush: някой ако знае да каже дали да си струва ефекта за бас,аз му намирам приложения,ама има ли ,а!да!да питам!има ли програмки за китарни ефекти?някъкви имена?защото доста удобно би било в домашни условия да се бъзикам с разни ефекти.кажете!!! :bravo:

Редактирано от basis4eto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

аз имам SWR LA 60 малък е, но репетиция или по-фънки както свиря става,преди имах много голяма апаратура с активна глава и 2 по 200 вата,но ми е тежка и те така, пък и я продадох за да си купя fender jazz bass. иначе това лято съм решил да си взема ampeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.