Jump to content
Българският форум за музиканти

pa 600 vs pa 800


iceman

Recommended Posts

  • Отговори 68
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Добре,добре то не може д се спори със човек кто губерков който освен неговия си па 600 не признава друго.Аз във вторник ще съм собственик на това:

1444214674product3012.jpg

 

 

Въпреки това съм си заклет фен и поддръжник на па 800.Няма как да сложа  па 600 пред па 800 само щото бил по-нов модел. Има доста минуси в сравнение със по старичкия като дата  на  излизане на пазара па 800.Най-съществения е гласовия процесор и др  които не ща  да  изреждам пак.Писал съм в предни постове за всички плюсове и минуси доста подробно и който има интерес ще види по-напред какво и защо.Трудно се разделям със моя много скъп и верен партнер но какво да се  прави човек трябва  да  гледа  напред към бъдещето.Знам ,че трудно ще върна инвестираното но пък ме блазни това  да се  наслаждавам на  най-хубавото за момента.Другото което  ме кефи е това  че просто си  лоадвам стария сет от па 800 и всичко тръгва без ядове.Въпреки ,че па 600 е  по -млад няма класа в него така да се каже.

      Не е важен само инструмента колеги,много  важно е  кой стои зад клавира!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си раздел Купува/продава, като искаш да си продаваш pa800, но това не е повод пак да сравняваш 8 годишен инструмент с 4 години по-нов модел, с цел да си отикаш по-лесно твоя па800. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си пълна скръб колега от мен да знаеш,то ако зависи от теб няма и въздух да дадеш на другите ама хубаво че не зависи нищо от тебе.Как така четеш между редовете и си тълкуваш по някакви твои начини и си вярваш ,че познаваш и разбираш хората.

Че аз ако искам да си продам нещо ще го продам бе човек и не виждам какво ти пречи  това на тебе и бърка?

Аз нещо предлагал ли съм тук за продажба?Мисля не съм а ти говориш някви измислици човек!Ако нещо продаваш ти добре но недеи да измисляш и фантазираш нереални работи сам-самичък за другите.Имаш очи и уши да видиш деиствителността нали?Гледаи и слушаи какво става околу тебе а не фантазираи нереални работи.

 

 Колега ако ми позволиш един въпрос,може ли?Искам да те попитам!Кой модел корг "па" предпочиташ и кой модел е най-добрия според тебе и твоито разбиране? :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форума е за да се пише и чете в него, а не някой някого да дразни, и нищо не зависи от някого.

А относно , гледам в другата тема си писал що теб питат - ами питат те щот си имал бол-пари - дал си и можеш да видиш и кажеш закакво става дума - нормално.

Явно само на теб някой ти пречи и взема въздуха, никога не съм влагал нещо с цел да дразня някого.

А , що се отнася до какво лично аз харесвам - Pa2x и Pa3x (и 2та отлична изработка)от аранжорите и KRONOS,KRONOS 2( и 2та Made in Japan) от уърк-стейшъните.

 

Но аз съм любител музикант и затова не ми е приоритет скъп и последен модел музикален инструмент(не че не мога да си го позволя), изкарвам си пари от съвсем друг личен-бизнес.

 

Занимавам се, свиря , и се интересувам в свободното си време за удоволствие.

 

Асан, ти  се впрягаш напразно,моята цел не е да дразня когото и да било - не го ли разбра това вече :)

 

Да си жив и здрав, и да се радваш дълго на новата придобивка, както и дай боже да имаш много ангажименти и да и изкараш парите многократно. 

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря бъди  жив и  здрав и  ти!Да  и аз съм музикант по същия  начин както  ти и аз харесвам па 2 и  па 3 и  то  много.Харесвам и  па  800 но понеже  гледам че  не  си  писал нищо  за  па 4 и  ми е  интересно.Па 4 х не го ли  харесваш?Той би трябвало да има  всичко че  даже и  в плюс от тези които  споменаваш.Аз също  харесвам кронусите и  м 3.Аз искам да ти  кажа ,че и аз не  разчитам на  музиката  да  се  издържам но  съм бил и  по  този  път и винаги  мога  да го поема  отново."Музикант къща  не  храни но и  от глад не  умира!"-нали знаеш?Хубаво е  човек да  поскита и  поработи  по  света  за  да  може  да  види  някои  картини  от по-далече и  по-глобално.Годините  минават и водата тече и не  спира.Аз съм само  прашинка от този  свят и времето ми е кратко искам да  се  радвам на  живота си и  да имам това  което сърцето ми иска.Винаги съм бил музикален човек и музиката ме успокоява и  релаксира.Клавир е имало винаги край мене в моя  живот и винаги  се  надявам да има.Ще ходя,ще гледам,слушам но  идва момента  когато искам да седна  на клавиатурата и да  излея  чувствата си  със звук :Piano: .Някой ще  каже  шантав човек ,че  давам пари за този  клавир но  аз не приемам така нещата ! Винаги мога да си върна парите .Ако  не  всички то поне половината или да ми помогне  при покупката  на следващия  ми клавир или уборудване.Тези инструменти са много хубаво хоби защото освен ,че ме занимават и мисля за нещо красиво ме пазят от много пороци в модерния  и съвременен свят.Освен всичко и ми носят пари от време  на време.

 

 Живото не е само парите защото със пари или без пари времето не чака никои!Искам да се радвам на добра работа,добро здраве,щастливо семейство и на хубави неща! :yes: 

Музиката ме радва-ето защо! :thumbs_up:

12540587_596853087133319_317016030789956

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.