Jump to content
Българският форум за музиканти

монитори


stratocaster

Recommended Posts

edgecrusher:

 

не ще направиш грешка, за тия монитори не съм чувал лоша дума

 

 

но все пак мисля че трябва да отидеш и да слушаш с ушите си, и да вземеш това което ти хареса, не да се водиш по спецификации

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@stratocaster:

Официалния дистрибутор на Ауралекс за Източна Европа е фирма Булкомп има ги в София и Пловдив http://www.bulcomp.com успех :cheers:

^ :read:

 

:hello:

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

299 euro, 399 euro, 499 euro......

:green: :green: :green: :green: :green: :green: :green:

 

ще си взема вата :green:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йо - също върши работа, но Ауралекс си носят славата неслучайно :cheers: Да ги имаш предвид за по-нататък де :)

Освен това не е задължително да инвестираш в комплект цял.

Купува се и на отделни панели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази връзка много искам мопад на ауралекс, но всеки път като звънна и се оказва че тъкмо са свършили :cheers:

 

Или докарват малко или разни съфорумци ми ги отмъкват под носа :)

 

В тази връзка почвам да се замислям за стойки за мониторите и се чудя дали ще е по-добре (сега са върху бюрото ми, което е доста широко - 1,6м и доста сериозно резонира).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но всеки път като звънна и се оказва че тъкмо са свършили :dance:

Има и некоректни търговци, които винаги така казват :cheers:

Може да не са получавали от 5 месеца дадена стока, но все чакат в сряда или в петък и като отидеш все е свършила преди теб :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е, че съм от Поморие и нямам възможност да транзпортирам такива плоскости.....виж ако се продават някъде в Бургас може.....ама по-далеч не става :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти ги изпратят по някой автобус, нямаш грижи. Аз така (заедно с един авер от Булкомп) ги посрещнах с автобус от Димитровград, където бяха на склад по разни причини.

Ам' не знам де. Както си прецениш. Файда има, обаче :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз питах в другата тема - ама и тук да сиизлея притесненията.....

реших, че мога да мина и с пана от вата. туртоали из нета колкото искаш - ама някои неща не ми стават ясни

 

1. дебелина на слоя от вата - 2 листа от 5 сантиметра стигат ли?

 

2. трябва ли да има разстояние от паното до стената? бобалан не посъветва да оставя 10 сантиметра... и все пак?

 

3. задната стена на паното трябва ли да е от шпертплат? или гола вата?

 

4. размера на паното какъв да е? стената, на която смятам да ги слагам е 2,5 х 3 метра - 2 пана с размер 1 х 1,20 ще свършат ли работа? и на отсрещната пак 2 със същите размери?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една фирма ди-трейд - тя е за строителни материали. Склада им се намираше някъде в дружба. Веднъж ходих там и бях доста изненадан от богатия им асортимент от звукопоглъщащи материали - има всякакви цветове и форми - пирамидки,бабунки и т.н. Дори има таблица коя изолация кои честоти подтиска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем сигурно цените не се пипат там ;)

аз си направих 4 пана - 1 х 1.20 с 2 слоя дебела вата. има огромен ефект - сега като плясна с ръце в стаята няма никакво ехо - за разлика от преди ;) обаче е голяма хагамония - не се захващайте без да знаете какво правите - тродно е и то много :Dи все пак ако някой има желание да прави - с радост бих му помогнал - човек се учи с практика :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една фирма ди-трейд - тя е за строителни материали. Склада им се намираше някъде в дружба. Веднъж ходих там и бях доста изненадан от богатия им асортимент от звукопоглъщащи материали - има всякакви цветове и форми - пирамидки,бабунки и т.н.  Дори има таблица коя изолация кои честоти подтиска

 

Казвай веднага къде са точно ! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам точно къде бяха, че ходих с един приятел преди няколко месеца, но това намерих в нета

 

Град: София 1592

Адрес: жк Дружба 1, ул. Проф. Цветан Лазаров 41(срещу бензиностанцията)

тел./факс 973 15 65, 978 93 30, 973 46 02

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че с такива експериментчета с лилавия монитор, може да останеш без такъв... пази си техниката! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.