Jump to content
Българският форум за музиканти

Хонер


nikolai_75

Recommended Posts

здравейте    искам      инфо    за       бас     хонер  b      който    го  има     с  4  -5     и  6    струни  .

в    момента  е      наличен   в    muzicworld

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте        има        инфо       бол          в             момента             се              намира           в           google

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цецо, от тука направо в бисерите, бате  :greenball:

 

Да! Темата си е от фонд "бисери", поради което реших и аз да вляза в стилистиката. No offence meant

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти какво си очаквал от така  формулиран въпрос? Много правилно ти е отговорено, че в нета има колкото искаш информация и google ще ти помогне да я намериш. За каква колегиалност става дума, при положение, че с Цецо няма как да сте колеги?

 

Пишете безобразно и неграмотно, а после се сърдите, че Ви се отговаря подобаващо. Какво очакваш, някой да се рови вместо теб в нета или пък да отиде до Динакорд и да го пробва за да ти докладва?! Може, но срещу заплащане, а сигурен съм, че тарифата ми няма да ти хареса.

 

Ти и всички останали, които се държите по подобен начин, няма да е лошо да се съобразявате със следното:

 

1. Ако искате да комуникирате през форуми, нужно е да сте грамотни, т.е. да можете да пишете. За неграмотни младежи има teenproblem и други подобни интернет-сборища

2. Тук не е консултантска фирма.

3. Колкото по-добре формулирате въпроса си, толкова по-точен отговор ще получите, което ни връща в т.1 по-горе.

Редактирано от blr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че в гугъл има всичко. Аз просто исках информация от някой който е свирил на този бас. Какво толкова съм сгрешил? В този форум нали всички сме музиканти и за това сме колеги. Аз поне се чувствам такъв. Не сме на изпит по правопис и нямам нерви и време да се заяждам. Съжалявам, че зададох въпрос в този форум. Чао Весела Коледа!

Редактирано от nikolai_75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И защо не си направи труда да  зададеш въпроса по този начин още в началото? Защото те домързя да отделиш две минути, да сглобиш няколко грамотно написани изречения. Щеше да си спестиш и подигравките и укорите, а можеше и някой да ти помогне. Не мислиш ли, че след като искаш нещо от някого/група хора, би било редно да вложиш поне това съвсем минимално усилие.

 

Надявам се да си разбрал за какво иде реч, нищо лично.

Весели празници, здраве и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че в гугъл има всичко. Аз просто исках информация от някой който е свирил на този бас. Какво толкова съм сгрешил? В този форум нали всички сме музиканти и за това сме колеги. Аз поне се чувствам такъв. Не сме на изпит по правопис и нямам нерви и време да се заяждам. Съжалявам, че зададох въпрос в този форум. Чао Весела Коледа!

Абе ти първия пост как го писа,с крака ли?

За какво търсиш инфо?

Китара се избира със слушане..,обикаляш няколко магазина и си избираш..

Са ще кажеш,че са ти далеко магазините - нема такъв филм,драги,оня ден един човек от Търново дойде до нас (СФ) за да купи от мен пушка,щото шибаняците от еконт не разрешават да се изпраща..

Тоест и път да биеш,обиколи магазините ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Какво толкова съм сгрешил?

... че не си предпочел гугъл, пред музикантския форум... Ами, аз не знам каква е идеята на форума в такъв случай, защото в гугъл можеш да намериш доста неща (реално, почти всичко)... Но видиш ли, понякога е по-приятно да питаш някой сънародник... Само че... за съжаление, очевидно, учтивостта отдавна е "отлетяла" от нашата страна...

Много усмивки и щастие пожелавам на всички :) Пък кой знае, следващият път, може и да не се "хапем" поради работеща некоректно клавиатура... или какъвто е бил там проблема... (все пак, напълно разбираем е въпросът на господина)

Редактирано от S-Sim-G
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли много елементарно -питаш на български и ти отговарят коректно или си отнасяш подигравките,само за сведение,компа ми е около 12 годишен,а клавиатурата някаква китайщина за десет кинта,пък пак става да пиша,нъл тъй?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок Hillbilly, не споря, всеки си има мнение. Просто не разбирам слабо агресивното, заядливо отношение. Вярвам, че сюжетът може да бъде изигран с далеч по-приятелски и майтапчийски тон. Това е : )
Усмивки и щастие : ))))))

Редактирано от S-Sim-G
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз винаги се майтапя,човеко,но ме дразни консуматорското мислене,давал съм доста съвети от личен опит и който ме познава,знае,че съм добронамерен човек,а агресията и простотията някак си се насадиха в нашето общество ,което го няма..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се имам за добронамерен човек и надявам се хората, които ме познават лично биха го потвърдили, но не понасям тъпотията, неграмотността, посредствеността и хищническата селения, които не само се настаниха, но и се превърнаха в норма. На простака се ръкопляска и останалите простаци, масово и съвсем спонтанно се съюзяват за да убият всеки опит за мислене. Такава олигофрения не бих толерирал. Който иска да си пише тъпотии, на нещо, наподобяващо официалната ни писменост, да върви и да се изявява сред себеподобни примати и хуманоиди. Там ще плува в собствените  си, нечисти води.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.