Jump to content
Българският форум за музиканти

Ноти по песни


Recommended Posts

За пиано имам мегабайти с ноти. Хайде, ако обичаш виж в речника как се пише любимият ти (може би) инструмент и вземи си поправи поне инфото за инструмент! :cheers:

 

А за чалгата... Тцъ-тцъ-тцъ-тцъ-тцъ-тцъ-тцъ-тцъ-тцъ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся ноти и акорди за пияно на песни (Чалга и чужда).Колкото повече,толкова по добре :violin:

Това "Чалга и чужда" ми звучи много странно. Дали чалгата всъщност е бг музика е въпроса. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:green: :cheers: Ми аз тва чалга го написах ако някой има чи класами си кефи.... :) Но щом сте против нямам нищо против :)

Редактирано от aiako
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:green: :) Ми аз тва чалга го написах ако някой има чи класами си кефи.... :) Но щом сте против нямам нищо против :lol:

Не, едва ли някой е против. Признавам, не си падам по чалгата, но пък всеки има право на избор. Написах го на майтап. Извинявай ако съм те обидил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправил си подписа - БРАВОС!!!

 

А ноти в Мулето има с лопатата да ги ринеш. Подкарай го и ще те светна как да си ги търсиш най-лесно!

Ето тук има упътване на БГ що е то и как се ползва въпросния софт: ЩРАК!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема на мулето е че доста пиъри обикновено са се накачулили да смучат, а на един порт може да се закачи само един пиър. Демек по дифолт са 10 порта и следователно 10 смукача може да има едновременно на макс! Обикновено има поне още 15-20 човека с бавен нет преди теб да смучат каквото скаш ти така че няколко дни ще трябва да чакаш с нетърпение и да направиш лудия ъптайм за да си свалиш каквото искаш, НО не се шашкай! Аз съм свалил към гигабайт и половина уроци от там така че явно става B)

 

Ае успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да се повторя:

pianosheets.org

Има много ноти за пиано, както и търсачка. Торент файловете се свалят с програмата биткомет /примерно/.

Естествено няма НИКАКВА чалга.

 

Успех!

 

Влад

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.