Jump to content
Българският форум за музиканти

Софтуер за свирня с Vst в реално време


Baby Thomas

Recommended Posts

SpinAudio ASIO FX Processor 1.2 се казва момчето, голямо е само 1,2МВ, работи перфектно с ГитарРиг и АмплиТюб. Опитайте го, има го тук:

http://store1.data.bg/shimbadze/SoundStudi....v1.2-TALiO.rar

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ще го видим и това. Дано си прав, че много си падам по програми с такъв размер 1.2 Mb, които вършат много добра работа. Ей ся я дръпнах. Коментари след пробата. :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел с лаптоп Сименс Р4 2,7/512 го подкара с ASIO4ALL драйвера на около 2-4 мс. латенси. Даже от дековете си пуска бекграунд и стърже здраво. Само дето е ръгнал китарата директно в лаптопа и саунда е малко...ялов. Ще правим ДИ БОХ да видим как ще е...

 

П.П. При мен върви и със Стандалоне версията, но при него не. Не знам защо. При всяко положение това софтче върви много добре, освен че е малко и с готин дизайн. Сериен номер се намира... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Абе аз ли не ставам или този ASIO FX Processor е пълен ташак?

Каквито и настройки да барам, все ми вади съобщението за грешка: "Failed to enter the Processing Routine!" (придружено със стряскащо издрънчаване на уиндоуса, разбира се :lol: )

 

Машината ми е Pentium4 на 2,7 GHz, 512 MB Dual channel RAM, драйверът ми е ASIO4ALL.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм. Софта хич не е "*****", но защо ти прави тоя проблем не знам. Какъвто и VST плъгин ли да хакнеш ти го пише т'ва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, всички плъгини, които пробвах се цакат. На мен лично само Amplitube ми трябва да ползвам, но и той се цака, майка му мечка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се получи - изглежда новото ASIO4ALL е нещо бъгаво. Със стандартното ASIO всичко върви добре (като изключим латенцията) Ще инсталирам старото ASIO4ALL и де да видим какво ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има Amplitube-2, но не съм сигурен дали го има във VST формат. Засега съм го виждал само за DigiDesign ProTools.

Като гледам на сайта на IKMultimedia колко са намалили цената на Amplitube-1, явно скоро ще излиза двойката и във VST(ако не е излязла де)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е излязла. Някой писа кога се очаква, но забравих кой месец беше. В мулето има файлове Амплитюб 2, но са фейк (аз даже пробвах два за спорта)... :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Topsun, файловете, които Baby Thomas е дръпнал са били фалшиви.

 

Междудругото днеска дрънках с GreenMachine през ASIO FX Processor. Мисля, че зелената машина е един крайно гнусен амп симулатор - като почнеш от интерфейса и стигнеш до звука. Някой ползвал ли е новата версия и ако да - пак ли си е същия ташак или има подобрения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.