Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по гайда в София?


Recommended Posts

Здравейте,

 

този раздел на форума е посещавам много рядко и няколко подобни мнения в разни теми за гайда потънаха сериозно или не е ясно дали съдържат актуална информация.

 

Търся координати на учител по гайда в София.

 

Ще съм благодарен ако някой сподели повече за онези смолянски гайдари, които се събират в Дианабад - само апокрифи чувам за това, в интернет не успявам да намеря повече информация.

 

Би било в интерес на темата да се спомене цена (към днешна дата) на учебен час, ако някой има подобна информация, разбира се.

 

Поздрави,

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото което търсиш е Народно Читалище  "Добри Чинтулов"

 

Адрес: кв. "Дианабад" ; район "Изгрев", ул. "Никола Габровски" 55п.к.1172; Град София

Телефон/факс: +359 (0)2 8686759; +359 (0)2 8686659;

 

Сайт: http://dobrichintulov.wordpress.com/%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8/

Редактирано от ciriljhonson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега!

Свързах се и ще се пробвам.

Ако някой все пак има личен опит с друг/и учители в София, ще съм благодарен да споделите.

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Аз пък имам опит с учителите по гайда в Перник и предвид голямата си близост до София и със сигурност по-примамливите цени за обучението, смятам че си заслужава да споделя. Като дете ходих две години на уроци при Румен Анков, който е възпитаник на Широка Лъка и по онова време преподаваше музика в музикалното училище в Перник. За това време човекът си ме изгради като професионален гайдар и спечелихме три златни, два сребърни и много други отличия от национални надсвирвания. :) А най-хубавото е, че Румен си те взема присърце и иска да успееш, докато много хора днешно време имат знака на долара в очите си и не виждат нищо друго. Пишете ми на лично за телефона му. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте отново,

гайдарите от читалище Добри Чинтулов в кв.Дианабад, София не ползват вече помещението там, нямам друга информация за тях. Досегашният ми учител - извън редиците на смолянчани го намерих - напусна София. Ако имате актуална информация за уроци по гайда в София, можете да я споделите.  
Колега Oxus, благодаря за включването. Имаш Л.С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Здравейте,

 

понеже някой попита за уроци по гайда в София, малко актуално инфо от мен:

- цитираният от Oxus учител Румен Анков е чудесен вариант, обаче за хора, които могат да пътуват до Перник. Препоръчвам ви да се свържете с него по телефон, който можете да получите на ЛС.;

- на момчетата с каба гайдите от читалище Добри Чинтулов в кв.Дианабад им загубих сериозно дирите и нямам представа къде се провеждат или дали се провеждат занаятията. Ще е добре ако някой с повече информация я сподели :) ;

- от скоро в кв.Надежда има уроци по гайда, в Арт Мастър Бенд. (Заради стара версия на браузърът ба служ.PC нямам възможност да публикувам линкове, затова можете да ги намерите по име в интернет - имат сайт и FB страница.)     

 

Поздрави и успех на всички, които ще пробват този красив, но наистина труден народен инструмент :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.