Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци


Recommended Posts

@herbari - ако не ме лъже паметта нещо от рода на 8-9 лв, но може и да се бъркам, за съжаление не съм минавал скоро.

 

@jrhetf4xb - от колко време ходиш при Ванкиша? Страхотен учител и човек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

> от колко време ходиш при Ванкиша?

Аа, ми има-няма 8-9 месеца и съм много доволен. Наистина е готин и свестен! ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

Из торент сайтовете, по-специално чуждите, може да бъде намерена колекцията Learn And Master Drums. Състои се от 22 видео урока, които включват постановка на ръце и крака, различни техники, различни стилове, както и бонус клипове, показващи как да настроим барабанче, фус, и т.н. Към DVDтата вървят 5 аудио CDта с инструментали, като за всяка мелодия има 2 инструментала - единия е с барабаните, а другия без, за да може обучаващия се да се включи. Има и книжка в PDF формат, която показва материала в DVDтата, но в доста съкратен вариант. Всичко е разказано и показано много лесно и просто, но проблема е, че е на английски. Макар че това си е живо нарушаване на авторските права, аз лично смятам, че това е много ценно и полезно нещо за всеки начинаещ като мен. Изтеглете си колекцията, и се убедете сами!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте! Интересувам се от уроци по барабани в гр. Варна. Начинаещ съм и нямам нотна грамотност. Свиря от 6 години на тъпан. Бих желал да се пробвам на барабани. Ако някой може да ми препоръча учител ще съм много благодарен!

Редактирано от xXxJackxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Човек пробваи парадидли обаче свири само със по-слабата ръка!парадидли за една ръка демек.

 

аз пък тва не го препоръчвам .. смисъл като се правят парадидли с една ръка тя става по-координирана и по-бърза от другата .. аз лично изравних ударите с двете ръце с триолки и единични удари .. постепенно забързваш и забавяш ударите и така след 2-3 седмици здрави упражнения си готов ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Интересувам се от уроци по барабани в гр. Варна. Начинаещ съм и нямам нотна грамотност. Свиря от 6 години на тъпан. Бих желал да се пробвам на барабани. Ако някой може да ми препоръча учител ще съм много благодарен!

 

А и аз съм скаран с нотите .. тва не ми пречи да свиря .. има си уроци и само тряа да научиш звученето на всеки един барабан по отделно и после бийтовете по слух :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте!

Някой може ли да ми даде телефон на някой учител по барабани от Академията в Пловдив, който да преподава частни уроци?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте, трябват ми координати в София на ПЕРКУСИОНИСТ! Трябва ми да свири основно на рототоми.

Редактирано от Kris4e
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.