Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Второто отроче вече излезе на бял свят. :yahoo:

Можете да му се насладите от линка по-долу:
http://music.balkhara.com/album/dustbowl

Приятно слушане! :music:

• Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By ddonev
      Здравейте, 
      От известно време се занимаваме с авторски парчета и правим концерти,  които представляват акустични вечери в повечето случаи. Търсим си фронтдама, която има желание да пее парчетата, които след по-малко от година, надяваме се, ще пуснем по радиата в България (за да спечелят класациите). Не сме ангажиращи от гледна точка на репетиции, студенти сме и гледаме да е удобно на всеки член на бандата.
      Авторските песни са ни само на български език, както и свирим парчета на известни български банди (главно P.I.F, D2). При интерес, моля, коментирайте тук или ни пишете във форума.
      Благодарим!
    • By Enchant
      Обширен тийзър на албума "Night Shadow". Надяваме се, че ще ви хареса! На 08.11.2018 от 20:00 часа в София Лайв Клъб ще е промоцията на албума. 

• By e-dinko
      Здравейте!
      Оглеждам се за хора, които предпочитат да правят автрски неща, пишат лирика (на мен също ми се случва) и имат желание да се веселят в приятелска атмосфера.
      Повлиян съм предимно от алтърнатив, пънк и уейв банди,  но стилово предпочитам да оставя нещата отворени. Все пак изключвам метъл разновидностите.
      Имам известен опит в свиренето с групи, както и акутстични изяви. 
      На 34 години съм,  има къде и на какво да репетирам.
      Можете да пишете тук или във фб: Dinko Dinev

• By MOL
      Група от София търси басист с опит за трио! Свирим гръндж и алтърнатив. Авторска музика и кавъри. Трябва ни човек, които е готов да участва в създаването и записването на музик, но същевременно да е готов и за свирене на живо. 
      A band from Sofia is looking for a bassist! We play grunge and alternative. We create music and we make covers. We are looking for a person with experience in both and willing to record and perform

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.