Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
shootcutstudio

Видео на песен, относно протестите и неразборията в България

Recommended Posts

Здравейте!
Онзи ден докато гледах телевизия и многобройни клипове в Ютуб ми хрумна една идея. Искам с интусиасти - музиканти и певци да направим едно видео на песен, която да остане от времето на протестите, един вид като символ. Песента трябва да бъде силна, за да може човек да се замисли за какво живее. Може би има много такива идеи, но точно тази идея няма да се направи както съм я замислил аз. Пишете ми на имейл: anatoli.kostov@gmail.com

• Like 1

За да не се получават дискусии, затварям темата, който има интерес, колегата е оставил мейл за връзка.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Vasil Belezhkov
      https://www.youtube.com/playlist?list=PL6UJ7eDBcXcANGBteDQjTEVDDD8mOi3qc
      Сюита "Родни пътеки" за кавал и симфоничен оркестър е един своеобразен музикален разказ за пътуването на млад тракийски кавалджия из различни фолклорни области на България. Солистът Кирил Бележков тази година (2018) защити успешно своята докторска дисертация в област "Музикология", а съществена част от нея бяха именно пътуванията му до старите майстори-свирачи от различни краища на страната ни и изследването на характерните за тях орнаменти и похвати на свирене. И тъй като един докторски научен труд не е нещо, което всеки би прочел, композиторът Васил Бележков разказва тази приказка за пътуванията на своя брат чрез езика на симфоничната музика. Сюитата е от 7 части и в някои от тях ще откриете стари народни обичаи, свързани тясно с инструмента кавал, които са изключително редки в днешно време и почти са изчезнали. Написана е за около 8 дни в края на месец юли 2018 г. и с нея авторът се класира за финала на 18-ти "Международен конкурс за композиране на симфонично произведение в 7/8", създаден и организиран от д-р Георги Лазаров и неговата фондация "Св. Георги".
    • By ivchovarna
      ЗА НАС : Групата ни е от Варна и свирим авторска музика, ориентирана към рок, метъл и пънк жанровете. Съществуваме от 2010 година и към момента записваме дебютният си албум.

НИЕ СМЕ : Митко - 22, вокали и китара ;
      Красен - 28, китара, клавишни и вокали ;
      Иво - 30, китара, клавишни и вокали и
      Хари - 50, бас китара.

ТЪРСИМ : Сериозен барабанист за репетиции и концерти. Човек с желание и страст към музиката. С готовност за  свирене по веднъж или два пъти седмично. Възрастта няма значение. Ако е от Варна е предимство.

ПРЕДЛАГАМЕ : Барабанен сет и напълно оборудвано свое репетиционно студио. Ние сме приятели, свирим с удоволствие  и търсим човек който мисли като нас.

ЧУЙТЕ НИ ТУК :                  
      Твоята усмивка - 
      В.З.Л.О.М. - 
      ЗА КОНТАКТ : 
      0889 183 061 - Иво
      088 133 434 - Красен
      https://www.facebook.com/vzlomband/
      ОЧАКВАМЕ ТЕ 
    • By savov
      ДНЕС ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО | 08/11/2017
      МЯСТО: ХОТЕЛ МЕРИДИАН БОЛЯРСКИ
      (ПИАНО БАР)
    • By ivoilievmusic
      Здравейте, споделям ви една от моите идеи за музика. Предимно смятам да качвам музика възможно най-семпла, не се придържам към определен стил, свирил съм от всякакъв род жанрове музика. Клипът не е от най-дългите не съм целял цяло парче да правя а да споделям части от идеите си. Друго какво да кажа китарата с която свиря е Vintage V100 Les Paul, записвам директно с кабел (ibanez) към компютъра на Cubase 8. За сега това е всичко от мен, надявам се да ви хареса музиката която правя!

• By concept
      Гледам, че има писане в този форум, та реших и аз да споделя с вас последното ми инструменталче. https://www.youtube.com/watch?v=VHl2u4a7wgY
      В този стил имам и няколко други в канала, а останалите са в по-веселата гама (и по-chill). Ще се радвам на обратна връзка от вас с градивни критики. Това, което знам е, че с мастеринга не съм много на ти. В процес на учене съм.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.