Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Жалко е как всеки търси някво одобрение от другите и няма доверие на себе си.
Ако знаеш какво не ти харесва в китарата иди си избери такава, която да не притежава такива "лоши качества". Чисто и просто. Дали на нас ни харесва - няма абсолютно никакво значение. Кво, някой приятел шти каже "Ама що си взе такава китара, що не си взе еди каква си"? Нали си избрал китарата според собствения си вкус? Ако се влияеш от такива мнения - значи нямаш нужда от нова китара, а от одобрение и тогава не можем да ти помогнем.

Относно китарите на Dean, поне тези, до които съм се докосвал, са под всякаква критика.

Редактирано от Annonnymоus

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не му се нахвърляйте на момчето - който не разбира - пита. И аз съм пускал тема за избор - знам какво е да си в неговото положение. И китарата и баса си ги купих със силна форумна помощ. Не иска да му изберете вместо него, а да му се предложат няколко подходящи според вас варианта, които да го насочат. То е ясно, че последният избор ще си е негов.

От него обаче се иска след това да благодари за помощта и задължително да се похвали с придобивката.

Успех с търсенето! Поне 10% от кефа се съдържат още в него.

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми предлагам ти... без обяснения :)

Charvel Desolation DS1 Pro Stock

2932011504_frt_wlg_001.png

Естествено това аз бих си купил за ма-а-а-а-лко над твоя бюджет  ;)

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми предлагам ти... без обяснения :)

Charvel Desolation DS1 Pro Stock

2932011504_frt_wlg_001.png

Естествено това аз бих си купил за ма-а-а-а-лко над твоя бюджет  ;)

Ей браво и аз да науча нещо ново днес, не знаех, че има такова животно с вариращ радиус на фретборда. Лично на мен всичко под 14' ми е неудобно, но ако е само на първите прагове предполагам, че ще е супер. Трябва да се пробва това. Иначе китарите изглеждат доста добре като характеристика за цената си.

Fretboard Radius:

12" to 16" Compound Radius (304.8 mm to 406.4 mm) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на тези които предложиха нещо, а до тези които ми обясняват че зависи от мен, знам, стига сте ми го повтаряли, ще отида и ще пробвам, но искам да видя и мнението на други хора, нека ме насочат към някои добри.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия новите Шарвели толкова ги хвалят, че се бях засилил да вземам DS1, преди всъщност да изпадне Ибанес, който в крайна сметка отнесох...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Пламен Миланов
      На път съм да завърша един много дълъг и мъчителен период на избор на лампов китарен усилвател (който ще ми е първи такъв). По принцип съм се спрял на няколко модела и съм си изкарал някакви изводи, но ще ми е от голяма помощ ако хора, които имат опит с нисък клас лампови усилватели дадат някое друго мнение. Моделите в този ценови диапазон на които съм обърнал по-голямо внимание са : Vox AC10c1, Vox AC15c1, Laney Cub12r, Fender Blues Jr III, Orange Tiny Terror 15W head,  Marshall Origin 20 combo,  Marshall Class 5 (head / combo). Усилватели които съм отписал поради някакви си мои съображения са: Marshall DSL сериите и Fender Bassbreaker 15.
      Ако има собственици на изброените ампове, моля да споделят мнение ,дори на тези които съм отписал. Ако си променя мнението за тях е добре дошло!
      В момента най-много клоня към Vox AC15c1, Vox AC10c1 и Blues Jr III .. в този ред

• От hegemarth
      Здравейте! Наскоро се сетих за едни струни, които един приятел си беше купил. Попитах го, но той не помни какви са били, защото беше отдавна.
      Та, въпросните струни бяха с оплетка, а не намотка, както обикновените. Решил съм да си взема и аз едни, да ги пробвам, обаче не знам нито какъв модел се водят, нито марка. Ако някой знае и може да ме насочи, ще съм благодарен! :)
    • От wiseppman
      Аз, като всички, се ровя из Нета и разбира се, по въпроса за компресорите видях две противоположни мнения. Ако има примерно 2 компресора, един пич показва някакви графики и твърди, че така звука и състейна се скапва. А от друга страна в менюълите на производителите чета, че повече компресори един след друг подобряват драстично звука. И се чудя на кого да вярвам! Затова се питам, някой има ли опит с такава конфигурация?
    • От DANEV
      - Любима песен, която исках да направя.. 

Аранжимента не е мой, събрал съм от няколко, каквото съм харесал и съм добавил и от себе си някои неща.. Главно оттук - 
    • От lightsome
      Здравейте на всички във форума!

Спешно търся някой да помогне по моя въпрос, вчера докато затягах една от струните на акустичната си китара единия ключ се разкачи буквално , не мога да го завия и оправя ръчно ...
      Много ми е спешно да стане преди края на месеца, търся някой който може да го постави или да се сложи нов евентуално?
      Помогнете с някой контакт или препоръка за град Пловдив моля ви!

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.