Jump to content
Българският форум за музиканти

Предложете добра китара за около 1000 лева


stefanm981

Recommended Posts

Жалко е как всеки търси някво одобрение от другите и няма доверие на себе си.
Ако знаеш какво не ти харесва в китарата иди си избери такава, която да не притежава такива "лоши качества". Чисто и просто. Дали на нас ни харесва - няма абсолютно никакво значение. Кво, някой приятел шти каже "Ама що си взе такава китара, що не си взе еди каква си"? Нали си избрал китарата според собствения си вкус? Ако се влияеш от такива мнения - значи нямаш нужда от нова китара, а от одобрение и тогава не можем да ти помогнем.

Относно китарите на Dean, поне тези, до които съм се докосвал, са под всякаква критика.

Редактирано от Annonnymоus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не му се нахвърляйте на момчето - който не разбира - пита. И аз съм пускал тема за избор - знам какво е да си в неговото положение. И китарата и баса си ги купих със силна форумна помощ. Не иска да му изберете вместо него, а да му се предложат няколко подходящи според вас варианта, които да го насочат. То е ясно, че последният избор ще си е негов.

От него обаче се иска след това да благодари за помощта и задължително да се похвали с придобивката.

Успех с търсенето! Поне 10% от кефа се съдържат още в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми предлагам ти... без обяснения :)

 

Charvel Desolation DS1 Pro Stock

 

2932011504_frt_wlg_001.png

Естествено това аз бих си купил за ма-а-а-а-лко над твоя бюджет  ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми предлагам ти... без обяснения :)

 

Charvel Desolation DS1 Pro Stock

 

2932011504_frt_wlg_001.png

Естествено това аз бих си купил за ма-а-а-а-лко над твоя бюджет  ;)

 

Ей браво и аз да науча нещо ново днес, не знаех, че има такова животно с вариращ радиус на фретборда. Лично на мен всичко под 14' ми е неудобно, но ако е само на първите прагове предполагам, че ще е супер. Трябва да се пробва това. Иначе китарите изглеждат доста добре като характеристика за цената си.

Fretboard Radius:

12" to 16" Compound Radius (304.8 mm to 406.4 mm) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на тези които предложиха нещо, а до тези които ми обясняват че зависи от мен, знам, стига сте ми го повтаряли, ще отида и ще пробвам, но искам да видя и мнението на други хора, нека ме насочат към някои добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия новите Шарвели толкова ги хвалят, че се бях засилил да вземам DS1, преди всъщност да изпадне Ибанес, който в крайна сметка отнесох...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.