Jump to content
Българският форум за музиканти

нещо различно


peterko

Recommended Posts

идеята на тоя трак е да ви покаже че има и други стилове освен рок, суинг, фънк и тн. неща които гледам тук...

 

Замислете се колко цветни сте в свиренето си и колко възприемчиви сте за "друга" музика. 

 

:) Have a great day Friends :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми харесва, но твоето твърдение, peterko, ми звучи малко поучително. И някак обидено, че още никой нищо не е пуснал...

Добре е да се предполага, че все пак в един форум с множество членове, все ще има някаква група, която вероятно е запозната с доста широко разнообразие от стилове.

Аз все пак ще се включа, като мине някоя друга травма, най-малко заради олимпийския принцип :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С много голямо удоволствие съм джемил на "Статуята".... Просто нямам време, а тази трак не може да се изджеме на един дъх! Много сложно си го барнал и си требе слушане, за да запомня, кога и къде отиваш?! В ритмично съм мноооого ЗА, но хармонията ми е прекалено шарена! Ако пък му отделя повече време, няма да е джем, а подготвено и репетирано изпълнение... 

Няма да е зле, да напишеш прогресията, за колегите, по-запознати с материята!

Иначе, и на мен ми звучи много приятно! :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми харесва, но твоето твърдение, peterko, ми звучи малко поучително. И някак обидено, че още никой нищо не е пуснал...

Добре е да се предполага, че все пак в един форум с множество членове, все ще има някаква група, която вероятно е запозната с доста широко разнообразие от стилове.

Аз все пак ще се включа, като мине някоя друга травма, най-малко заради олимпийския принцип :)

И аз сега като го чета ми бие малко на "ауе вий нищу ни знайти уе. Обаче имам доста примери за т. нар. свирене на латино и малко ме боли, като чуя много известни и уважавани барабанисти а свирят тоя стил без концепция за клаве или клавиристи които не са чували за тумбао. И "латино" стила стига само до Рики Мартин, Сантана, и прочие поп изпълнители... 

Незнам пичове, може би щото аз съм се влюбил в тоя стил и ми е интересно и ревнувам като някой е лаик... Дето се вика "живее ми се в един по-добър свят", в който има място за всички стилове ... 

 

Докато си бъбря намерих нотите на тая тема ...  Те ги ТЕ !!!

 

Бай Дъ Уей - Моля да бъде отбелязано това не е мой аранжимент. аранжиметна е от Vol. 64 - (salsa, latin jazz) - Abersold. 

 

Аз просто ъплоуднах тоя трак щото ми е любим. 

 

 

Have Fun Playin'

Редактирано от peterko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.