Jump to content
Българският форум за музиканти

Studio Construction For Dummies (Съдбата на Една Спалня)


Recommended Posts

Поздрав на тайфата с един TWO JET BLUEZ :)

Първият ми запис на пиано в кратката ми музикална биография. Колкото-толкова ... неволята не пита :)

Следва смесване и секакви последващи трикове и фатки, колкото и както се спраим  :)

Дано ви допадне.

 

https://soundcloud.com/darth_jabs/two-jet-bluez-final-2015

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро,а мое виждане,бегай от осовния тон ,нали за лийда искам да кажа,много красиво звучи като вместо да зафършиш фразата на сол примерно да отиде леко у фа диез (е те са си изработих псувните) :greenangel:  :cheers:  :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малине, от твоите уста похвала е сериозно нещо! Благодаря ти.

 

(Както се разбра, фа диезЪТ е основен тон в современната музика и без него за никъде не сме.... :) )

От мен сериозен музикант няма да стане. Все разучавам сякви лигидни, фригидни и други подобни разходки по грифа и като хвана китарата

почвам по слух... :) Няма да ме бъде в теоретичната област, но пък какво от това. Музиката е за усещане и удоволствие, така го разбирам аз. 

(ся и мен ще ме отнесат като куцо пиле домат, ама квото то пък :) )

 

Джема поизчезна, затова няма да го пускам трака там, но го закачам тук без солокитарата и ще ми е адски любопитно да чуя едно твое джемене отгоре

ако не те мързи в тея жеги. Мисля че парчето ти е доста в кръвната група. Ако на някой друг му се свири, тоже е вери уелкъм дет се вика :)

 

https://soundcloud.com/darth_jabs/two-jet-bluez-final-2015-backtrack

 

Линк за изтегляне от дропбокс, в мп3 формат.

 

ПиЕс: Преди два дена накрая си сложих на единия Страт новозакупения Seymour Duncan SSL5 на бриджа (по-популярен като адаптера на Дейвид Гилмор...). Смея да твърдя

че си струва сяка стотинка, може да се чуе на солото. Много плътен и наситен тон. Рядкост за бридж позиция за Страт. Искрено препоръчвам, ако ви изпадне отнякъде.

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Други ще посвирим отгоре тоже - искаш не искаш това е положението ;) Само да се поприбера....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък въобще нямам нерви за свирене,е ся женъта изпрати баща си до гарата,че идва на гости,е не съм с уменията на водопроводчик,,но все пак съм завършил механотехникум,та стария мъж какво беше пипнал ,та ,оправих го де,ама в банята течеше от казанчето ,малко Тексас флууд.. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още нещо се изпече във фурната.

Днес му фраснах и едни барабанчета и бас, утре се изтрескват и едни фънки ритъм китари и сме в джаза както се казва :)

 

https://soundcloud.com/darth_jabs/i-shot-the-sherriff

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъъъ :)

Само дето аз съм на барабаните, бас китарата и "органа" , ама не на пианото.... де да бях :)

Клавишите са унгарски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) нищо конкретно, просто мойте котки само им дай да лежат по музикалните инструменти. Всъщност инструментите толкова не ги вълнуват, обаче виж куфара за китара е друга работа...ем удобно, мекичко..

 

IMG_8446.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа ! Красавец (красавица?) !

Това англичанче ли е?

Тоя пиниз с куфарите и при нас го има. По някаква причина Гибсънските куфари се тачат много, а на къстъм шоповете най-биля. Сигурно заради миризмата на дърво ... знам ли. Питам, не казва :)

 

Ето ситуацията с куфара на Къстъм Лес Полa. Както се казва "made to measure" :

 

Untitled_1.jpg

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не заменя случайно оставения отворен куфар...Пък ако ти пасва на цвета на козината , още по добре

 

Две британки споделят дома ми :) , майка и дъщеря....

 

оспамихме темата, ама така са коткарите....

 

20150426_202806.jpg

 

20150122_180748.jpg

 

FB_IMG_1429440676974.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.