Jump to content
Българският форум за музиканти

• ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• От Tisho_Vasilev
      Привет на всички.

Както съм написал в заглавието, търся/им репетиционна и/или друга група, с която да си намерим нещо и да го направим годно за репетиране.

Можете да се свържете с мен за повече инфо на 0 8 9 8 2 2 6 5 7 8, Тихомир. 

Ето ни и нас:

Славин Славчев - Вокали, басМилослав Петров - Клавири, бек вокали
      Тихомир Василев - Китари, бек вокали
      Николай Николаев - Барабани, програминг

Благодаря за отделеното време и евентуални предложения.

Поздрави, Тихомир
    • От storm_chaser
      Здравейте,
      Търся студио където да чиракувам, да работя безплатно, за да се уча на тонрежисура и продукция (в София).
      Аз съм упорит и трудолюбив човек. И държа на думата си, щом кажа, че ще направя нещо, значи ще бъде изпълнено. Ако някой се съгласи да ме учи, или поне да дава съвети как сам да уча тонрежисура и продукция, може да е сигурен, че в замяна ще има човек на който може да разчита. Ще се радвам да прочета всеки отговор!
    • От storm_chaser
      Здравейте,
      Бихте ли препоръчали моля добри студия за звукозапис в София, с изключение на Графити ( те са си супер, но търся какви други варианти има налични в София) ? Благодаря предварително за всеки отговор!
    • От positive
      Здравейте. Ние сме група Пипилота и търсим клавирист/пианист.
      Поради ангажименти в чужбина, сегашният ни пианист ще отсъства поне половин година, а може и повече.
      Затова търсим някой, който да го замести.
      Временно, а ако си паснем и за постоянно.
      До момента имаме участия на един фестивал - Рок фест Паничище и в няколко софийски клуба.
      На 19ти януари имаме участие в Суингин Хол.
      Предлагам линк от клипа на първата ни студийна песен, който направихме. В момента довършваме още едно парче,
      а още 4 са в процес на запис. За стилова ориентация, с уговорката, че, може би 14-те парчета,
      които имаме са доста различни като стил.
      Като влезете в youtube, където е клипът, който пускам тук, ще видите и други, записвани в разни клубове.

За контакт, можете да ме намерите във фейсбук: https://www.facebook.com/iancho.ianchev

Ето и клипа:

• От Stiliyan_Rinkov
      Здравейте! 
               Въпросът ми е дали ако имам студио и искам да изкарвам пари чрез него, какво друго освен регистрирана фирма за обявяване на печалбите, ми трябва? Чувал съм нещо за разрешение от Профон и Мюзикаутор, но не съм сигурен. Благодаря за отговорите  

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.