Jump to content
Българският форум за музиканти

• ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By storm_chaser
      Здравейте,
      Бихте ли препоръчали моля добри студия за звукозапис в София, с изключение на Графити ( те са си супер, но търся какви други варианти има налични в София) ? Благодаря предварително за всеки отговор!
    • By Stiliyan_Rinkov
      Здравейте! 
               Въпросът ми е дали ако имам студио и искам да изкарвам пари чрез него, какво друго освен регистрирана фирма за обявяване на печалбите, ми трябва? Чувал съм нещо за разрешение от Профон и Мюзикаутор, но не съм сигурен. Благодаря за отговорите  
    • By gonga
      Здравейте Хардуер Гурута!

Нуждая се от преобразувател/конвертор за мониторни колони от САЩ. Колоните имат следните параметри за волтаж и ватове:
        500 Watts peak output per pair 250 Watt RMS output per pair Each speaker produces 125 watts peak and 250 watts RMS Input voltage: 120V

Повече инфо за студийните монитори: http://www.ebay.com/itm/Rockville-APM8W-8-2-Way-500W-Active-Powered-USB-Studio-Monitor-Speakers-Pair-/391403543624?hash=item5b21781c48   Колко WAT трябва да поддържа конвертора? 250, 500, 1000 ?
      Препоръки за определен конвертор за тази цел?
      Специални насоки, препоръки?   Благодаря предварително!
    • By Zazzle
      Здравейте на всички,

Нов съм в форума и неможах да намеря къде точно да постна темата.

От скоро и аз като други реших да си направя студио /иначе трябва да спра да се занимавам поради липса на свободно пространство/ долу в мазето. Въпроса ми е. Тъй като мазето се намира на -1 етаж и над или около него няма апартаменти или живущи хора на които да преча, нунжно ли ми е да го шумоизолирам или мога да си направя само акустично третиране на помещението?

Мазето е малко 2,30 x 1,98 x 2,60 и е изградено от 3 тухлени и една бетонна стена + бетонен покрив и под.

Целта ми е да няма ехо и звука да е чист, за да могат да се взимат адекватни решения при миксирането и създаването на звуци независимо колко ще се разпростира навън звука. Естествено това би облекчило и финансовата инвестиция, което не е малко, но не е и водещото.

От скоро се интересувам от темата, прочел съм не много голямо количество материали за това се извинявам ако питането ми е малко "балъшко".

Поздрави,
      Димитър
    • By Информация
      Здравейте, колеги. Съвсем пресен съм и искам да си направя домашно студио. 

За момента съм взел компютър, стойка, поп филтър, кори за яйца, монитори и слушалки. 

Разполагам с още 300 лева, въпроса ми е каква аудио карта и какъв микрофон да си взема, и също така как се връзват микрофона и аудио картата? Нужен ли ми е миксер? Какви кабели са ми нужни още? И нужно ли ми е нещо друго? 

Благодаря ви предварително . 

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.