Jump to content
Българският форум за музиканти

Megadeth - Symphony Of Destruction... guitar cover, да кажем :)


Aquarelle

Recommended Posts

Който ме знае оттук, вероятно винаги ме е свързвал с лирични пианизми и прочие (тогава клавишите ми бяха може би по-увереното изразно средство за дадения момент) и сигурно е подминал факта, че все пак свиря и на китара от доста време :) Затова, представям себе си и в една по-агресивна светлина...

 

Тъй като от доста време вече съм на вълна Jason Becker, Marty Friedman и тем подобни и като следствие, разбира се, групи като Megadeth, пък и намерих много хубав backing track на тази класика Symphony Of Destruction, реших да се позанимая с нея и да запиша криво-ляво каквото успея :blush:  Надявам се да ви допадне и очаквам градивни критики :)

 

Symphony Of Destruction

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!Доста добре ти се е получило!И аз съм го мъчил това парче и така и не успях да извадя солото едно към едно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :) 

Аз го бях вадила преди по слух, но все не звучеше и накрая се наложи да прибегна до табулатури, а така не ми се щеше... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина съм изненадана :blush: , защото съм слушала как свириш Depeche Mode тук из архивите. Любима тресня - отива ти, браво!  (и да го изпееш следващия път :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха :D Хич ме няма по пеенето... :D Мерси иначе :) Скоро ще пусна още неща в тоя дух, но трябва да ги отработя първо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Изпълнението на солото е почти идеално, макар, че на моменти не е много точно извадено(в табулатурата, явно). От своя страна, това придава характер на интерпретацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Е, щом трябва.... :) Само малко да се поосвободя, че си завършвам албума, а и снимам клип в момента и ми е доста напечено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ми събираш очите, бе! Наистина те помня с пианото и новата ти (тогава) електрическа китара, от която първите чути тук звуци си бяха лирични. И не на последно място с легендарния флойдски джем с Ангелина и Боби Зашев, в който даже и аз се набутах неканен да го поразваля малко...

 

Влизам след немалко отсъствие във форума и попадам право на оня 'конкурсен' саундтрак към рекламно клипче - не повярвах на ушите си! Чух зрял, дори закоравял рокаджия от най-висока класа. Не само с можене, но и с оня непреводим рок attitude, който бих нарекъл неистов хъс. И сега откривам този запис, събуден от пресни коментари - явно няма нищо случайно.

 

Албум завършваш (къде да го поръчам?), клип снимаш - желая във всичко голям успех! [emoji106]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много за хубавите думи!

Получи се така, че просто почувствах нужда да свиря повече на китара и съответно акцентирах на нея, започнах да свиря усилено упражнения, парчета и прочие доста по-активно от преди това и явно амбицията и посвещаването са дали резултат :)

Албума ще е наличен съвсем скоро в iTunes - ще постна тема, когато всичко е готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.