Jump to content
Българският форум за музиканти

Съвет относно Cort KX5


blazing

Recommended Posts

Здравейте, свиря на акустична китара вече 2 години и мисля ,че дойде момента да премина към електрическа :virtuoz:

Спрял съм се на въпросната китара Cort KX5-BKM и всичко което изчетох в форума мисля ,че е подходяща като за първа ел.китара, но въпроса ми е следния:

Китарата се предлага в 2 разновидности на адаптерите. Каква е разликата и кой е по добрия избор?

 

http://www.musicworld.bg/bg/c_360/i_23943/Cort_KX5_BKM.html

 

New version: Motherbucker MB-2F & MB-2R (H-H)
Old version: Motherbucker Zebra BKHD (H-H)

 

Не си падам по тежкия метъл,а по скоро по рок и блус парчета.

Всеки съвет е добре дошъл :)

Благодаря предварително :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става за първа ел.китара.И цената е добра ,но е добре да отидеш във магазин със някой твой познат който разбира да ти избере читава бройка.Понеже от китара до китара има разлика дори и от един и същи вид и серия на един и същи производител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че между адаптерите на китара за 270 лв ще има каквато и да било разлика, затова избирай по цвят, и грабвай смело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А имаш ли китарен усилвател? Ако да, то го грабвай и с него в магазина, и с някой който разбира. Да посвирите и да прецените, коя китара по-добре звучи с него. Но това е общо взето, ако му ползваш драйва. :) Иначе, може да поразгледаш и китари с единични адаптери, след като харесваш блус и рок, нека се изкажат и другите съфорумници. Пробвай повече неща, все пак ще свириш за определен период с китарката, та да те надъхва :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.