Jump to content
Българският форум за музиканти

Любимо соло


CyberGene

Recommended Posts

Не знам защо,но някак по- ми харесват солата(и аранжиментите) на Кевин Мур.Пове4е 4увство има в тях.Ръдес може да е "Миракъл",но е по механи4ен според мен - Бърз,техни4ен,главозамайващ - но както един път ми каза даскалът по рисуване

"Понякога не е важно какъв акорд перкаш,а къде то4но и там ли му е мястото"
(по други при4ини,не 4е съм му свирил :rolleyes: )

Ина4е за солата:Тиатърските - "Take the Time"..и целите "Wait for Sleep" и "Space-Dye Vest".

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Janne Warman - клавириста на Bodom и създател на групата Warmen!

Песничката Confessions от втория албум на Warmen - Beyond abilities! Албумът го има в mp3.online.bg. Ще хареса на всички фенове на филма "Амадеус" най-малко :P Той целият албум е страховит, ама нейсе.

Редактирано от Yiwigi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно. Те са големи почитатели на филма. И почти целият албум е по филма, но като свирене са се "престарали" :godbless: "Salieri strikes back" - абсолютна лудница!

Знаете ли някой в България да прави подобни неща?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

В момента любимото ми соло е от една песен на - "Sting-La belle Dame Sans Regrets" Невероятно соло!!! B) Незнам как се казва пианиста,обаче откакто го чух това , вече съм му фенка :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Малко ретро, малко гадно: Джон Лорд с двете си сола в " Highway star" и

"Burn"; другото не е пианово, ама не съм сигура, че ще бъде оценено от ударниците: вибра- или ксилофонът в "Saint Alphonso's pancake breakfast" на

Апостроф-а на , Бог да го прости, Франк Заппа; ако не сте го чували, може би сега е моментът. Със здраве и...без гири :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.