Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте пичове,

 

следващото ни парче след "Аз Повече Няма Да Търпя Това" следва съвсем друга посока.

Надявам се да ви изкефи, или поне по-чувствителните от вас  :blush:  :greenball:

 

Приятно слушане.

 

https://soundcloud.com/iksrapol/tympvezlncsq

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

парчето е отново много измислено. Все по-често се среща кибиците тук да коментираме яки хави и това ми създава много хубаво чувство. :) 

Ако трябва да отбележа мислите ми, докато слушах "Сама" - те се въртяха около Ludovico Einaudi за пианото, многоглас в традициите на българското народно пеене в припева, много навременно влизане на бийта ( чак се заоглеждах към 1:30 дали ще зачешаш крастата на слушателя с едно яко влизане, ти си сложил и страшна китарка! ), онзи познат в последно време металически дилей и , разбира се, много приятния глас на Габриела.

Имам един въпрос към теб - виждам, че сте започнали да се лансирате в медийното пространство. Защо не измислите някакво яко име на проекта? Или държите на популяризиране на артистичните ви имена (предполагам и собствени такива)?   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

парчето е отново много измислено. Все по-често се среща кибиците тук да коментираме яки хави и това ми създава много хубаво чувство. :)

Ако трябва да отбележа мислите ми, докато слушах "Сама" - те се въртяха около Ludovico Einaudi за пианото, многоглас в традициите на българското народно пеене в припева, много навременно влизане на бийта ( чак се заоглеждах към 1:30 дали ще зачешаш крастата на слушателя с едно яко влизане, ти си сложил и страшна китарка! ), онзи познат в последно време металически дилей и , разбира се, много приятния глас на Габриела.

Имам един въпрос към теб - виждам, че сте започнали да се лансирате в медийното пространство. Защо не измислите някакво яко име на проекта? Или държите на популяризиране на артистичните ви имена (предполагам и собствени такива)?   

Здравей,

 

и отново благодаря за хубавите думи :). Не съм слушал  Ludovico Einaudi ,но ще го чуя, сигурно е страхотен пианист. Относно името... сигурно нямам търговски нюх, а пък и вече съм бил част от банда и някак, май ми е писнало, освен това при все че ми се налага да правя всичко сам, от началния бийт до видеото и самопромоцията, то просто се губи смисъла да измислям име на проект...то имаше такъв SCHYZOPHONIA... но май бързо се отказах. Отделно аз и Габриела се мъчим да изчезнем навън и тук нямаме много надежда с авторската... знаеш какви хора са на почит в Бг... :) пак благодаря за това дори че си правиш труда да си изкажеш мнението :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо като трейлър към предстоящото видео към песента... :) http://www.youtube.com/watch?v=V0JBa6ThTJo&feature=youtu.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.