Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по китара


Recommended Posts

Давам уроци по китара + солфеж и теория.

 

Цена: 10 лв. на астрономически час.

 

Контакт: 0899 250 789 - Боби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София съм, на Руски Паметник.

 

Относно стиловете - съобразявам се с личните предпочитания на всеки. В общи линнии всичко от Police до Meshuggah :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опасявах се, че ще се появят хора, чиято единствена цел е да ми спамят темата.

 

Аз не задължавам никого да идва при мен - аз просто предлагам оферта.

 

Има уроци за 3.40 лв, има уроци за 50 лв. така както има и коли за 500 лв. и коли за 50 000 лв. и както знаем мнооооого често евтиното излиза скъпо.

 

Позволявам си да обявя такава цена, защото последните 18 години съм прекарал в свирене и изследване на музиката, теорията, композицията и т.н. и ако някой преценява, че труда, който съм положил за това време и акъла, който бих могъл да предам на някого, когото обучавам струва по-малко от 10 лв. на астрономически час - нека просто си намери по-добра оферта, а не да ми пише тук колко мнооооого пари искам, след като дори не знае какво бих могъл да му дам за тия 10 лв.

 

За сведение аз лично съм плащал и по 20 лв на урок, ама не астрономически, а учебен час и не съм пискал, че е скъпо, защото знам, че някои неща просто не могат да бъдат евтини.

 

 

 

П.П. Rammstein - Намери си Мерцедес 600 SEL примерно, за 1000 лв. и след 6 месеца ми се обади да ми кажеш дали всичко му е наред и колко пари си вкарал в него още за да го оправиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Rammstein - Намери си Мерцедес 600 SEL примерно, за 1000 лв. и след 6 месеца ми се обади да ми кажеш дали всичко му е наред и колко пари си вкарал в него още за да го оправиш :virtuoz:

Той е зает да продава китари ...

 

Само да уточните някои неща , аз няма да идвам , ама питам :

1.За кои стилове може да се говори по време на уроците , с кои сте най-добре "запознат"

2.В кои дни от седмицата ще се провеждат "занятията"

3.Кои са удобните са вас часове ?

 

Ем това е . Питам просто защото смятам , че тая информация ще е полезна и за останалите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Като стилове - основно рок със всичките му разновидности, като по желание на клиента се разглеждат и джаз, поп, аспекти на фолкора (не чалга, макар че бих могъл да науча някого и на това) - в практическо и теоретично отношение.

 

2 & 3. "Занятията" се провеждат вечер през работните дни и през деня в събота и неделя. Място - в дома ми.

 

 

 

П.П. По европата ходих само в Чехия да свиря за малко и благодарение на това си понакупих някои неща. Иначе таз работа не става много, щото има твърде много измамници и несериозници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Цената е дори ниска ! Аз давам урок по 20лв за час и половина и имам около 20ученика ! Значи цената не може да откаже хората ,ако даскала е готин !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е дори ниска ! Аз давам урок по 20лв за час и половина и имам около 20ученика ! Значи цената не може да откаже хората ,ако даскала е готин !

бИрИбаните са друга баница :green: :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...

Здравей, Боби! Искам само да те попитам дали даваш все още уроци, защото аз съм доста заинтересуван.

Благодаря ти предварително! Аз ще ти се обадя , все пак, просто да знам, дали имаш свободно място за един начинаещ :)

 

П.П. А, да. Напълно начинаещ съм. Единственото, което мога да свиря, за сега е Мила Моя Мамо на една струна и Nothing Else Matters (началното соло, и то на акустична :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Значи схемата с времето на уроците се променя както следва:

 

Само през работните дни, в часовете между 13 и 20.

 

 

Цената все още е 10 лв. на астрономически час.

 

За желаещите - препоръчително е носенето на собствен инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.