Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по китара


Recommended Posts

Моите 5 стинки ;) :

В Холандия където съм в момента цените на частните уроци на про музикантите започват от 30 евро минимум,като урока трае най-много 45 минути.В повечето случаи това са просто обикновени грамотни музиканти.Та просто се научете най-накрая,че изкуството е скъпо занимание и не скачайте срещу хората,които си ценят труда.Пазара се регулира естествено,ако дадеш 30 лв един път и не си доволен,няма да ги дадеш пак.В България сульо и пульо дава уроци и никой не скача срещу това,нищо че някои хора осакатяват ментално учениците си и целия процес на обучение се състои в едно голямо потупване по рамото-за нищо.Правете разлика между читалища и заниманията с учители,които евентуално ще спестят години на лутане и губене на време.

 

;) Да, прав си. При мен за съжаление преди се случи за известно време да имам преподавател, който не знеше нито композитори, нито произведения, свързани с инструмента, който ми преподаваше. Едва се прехвърлих при друг. Казвам 'едва', защото не бяха частни уроци. Та това стана с триста зора. За съжаление такива преподаватели има и във висшите учебни заведения (познавам такива). Докато се случва в школите да има незнайни преподаватели, които са кадърни на световно ниво като педагози. Звучи много странно, но и това го има. Познавам много китаристи и педагози у нас. Просто трябва да се обърне по-голямо внимание на културата и приоритет за наемане на работа да станат не връзките, а способностите. А лошото е, че в много случаи и във висшите учебни заведения допускат да влязат хора, които не могат и два акорда да изсвирят или пък са неграмотни. Просто системата ни е объркана. Тук вече отидох в съвсем друга тема. Извинявам се за off topic-а.

Искам да кажа, че ако човека си знае и може, тези цени са напълно реални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам добри впечатления от господин Зашев. 30-те лв си струват, стига да имате желание и вие да положите нужния труд за усвояването на материала, защото колкото и да е добър преподавателя ако вие не сте мотивирани няма да постигнете нищо. Пожелавам успех на Зашев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

От 1-ви юли 2011 имам нов график със свободни часове както следва:

 

Понеделник: 13:00 - 17:00

Вторник: 13:00 - 17:00

Четвъртък: 13:00 - 14:00, 20:00 - 21:00

Петък: 13:00 - 21:00

Събота: 17:00 - 20:00

 

Цената все още е 30 лв. за астрономически час.

 

За желаещи: 0899 250 789 - Боби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз мисля, че цените са напълно нормални и не вярвам човек отишъл при него да не е отишъл пак...

Слушайте казвам ви го от личен опит - има хота които искат да вземат парите и не ги интересува дали ученикът ще се научи а има и хора които както този човек искат да си предадът опита и искад да научат някого. Аз например при първият ми учител за него се справях отлично и за 4 месеца не научих от него дори и един акорд а при вторият ми и досегашен учител ( жив и здрав да е ) за един урок научих повече от колкото за 4 месеца!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и не вярвам човек отишъл при него да не е отишъл пак...

 

Ами аз съм един такъв. Ама то тука или хубаво или нищо...та аз ще си замълча.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш някакви конкретни забележки - сподели ги. Нито съм темерут, нито кон с капаци и умея да понасям градивна критика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

За желаещите - имам свободни часове както следва:

 

Понеделник: 13:00 - 14:00

Вторник: 13:00 - 14:00, 16:00 - 20:00

Сряда: 13:00 - 14:00

Четвъртък 13:00 - 14:00, 16:00 - 19:00

 

Цената за 60 мин.урок е 30 лв., в който се включват и занимания по базови теория и солфеж.

 

Тъй като има запитвания и за други опции, предлагам и следните варианти:

- 40 мин. урок - 20 лв.

- 90 мин. урок - 40 лв.

 

За контакти: 0899 250 789 - Боби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

За желаещите - имам свободни часове както следва:

Понеделник: 16:00 - 18:00
Сряда: 18:00 - 20:00

Цената за 60 мин.урок е 30 лв., в който се включват и занимания по базови теория и солфеж.

Тъй като има запитвания и за други опции, предлагам и следните варианти:
- 40 мин. урок - 20 лв.
- 90 мин. урок - 40 лв.

За контакти: 0899 250 789 - Боби 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Здравейте BlueZone,

 

Дали провеждате все още уроци по китара? Ако провеждате, може ли актуални контакти?

присъединявам се към въпроса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.