Jump to content
Българският форум за музиканти

TheNextDimension

Тренинг програми за звукозапис някой ?

Recommended Posts

Чудя се и се мая на някой попадали ли са му подобно програми за звукозапис и озвучаване...в краен случй видео уроци :D ???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си на ти с английския имам една интерактивна, която е мн простичка, но така е направена че ми стана настолна. казва се помона интерактив.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам ниакакви видео уроци за home recording но с на англииски и не знаиа как мога да ги пратя при факт че не е малък file.... имам и някакви други видео уроци .... ще потърся space....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ако си на ти с английския имам една интерактивна, която е мн простичка, но така е направена че ми стана настолна. казва се помона интерактив.

да я има някъде из БГ ?

че в мулето открих ,ама само ISO 700MB ;)

пък ми стана интересно ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търсих и нищо не намерих!ако някой намери да не забрави да постне нещо;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивчивостта. Разбрах че такава програма има при хората които учат звукорежисура (за магистърска степен) в СУ.

И там всичко е било показано доста нагледано със звуци и т.н. Ако преметсваш картинката на микрофона се променя и звука на озвучавания инструмент и т.н.

@Phile - АКо ти е удобно да се видим някога в Сф и имаш вариант да запишеш уроците на Диск ще бъда безкрайно благодарен и задължен ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на ТИ е силно казано но предполагам че до 70% ще се справя пък и има кой да помога. Как бих могъл да се свържа с теб ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търсете в туинс : помона

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.