Jump to content
Българският форум за музиканти

Помощ с едно "проектче"


Sylar.

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Нуждая се от помощта ви. Имам един Squier Vintage Modified Strat - нищо особено,за парите си много добра китарка. С течение на времето реших да направя разни модификации - по-точно да я направя по подобие на страта на Том Делонг от Blink 182 - само един SD Invader адаптер и 1 volume control. Тук обаче идва сложната (поне за мен) част. Разполагам вече с пикгарда и с адаптера, но не разполагам с нужните познания по електрониката на китарата и с уменията с поялника. Та,въпроса ми е - има ли някой добър човек тук,който да е от София и би могъл да ми свърши работа и да ми вземе нормални пари? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.seymourduncan.com/support/wiring-diagrams/schematics.php?schematic=1hum_1vol

 

Eто схемичка на свързване на един хъмбъкер с един Волум потенциометър .Аз не съм от София и мога само с това да помогна и някои обяснения ако са нужни .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помоли чичо Митко от форума. Очите му отслобват напоследък, та дръж в ръка голямо шише ракия. Лесно да те разпознае...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:slap:  Fats, чичо Митко заслужава поне малцово уиски ! :cheers2:

 

Това едно на ръка, ама Мито най- си пада буля да нареже една голяяяяяяма салата, да метне на скарата няколко "вратни", па като извади от фризера домашнярката... А иначе заслугите са безспорни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ме дъвчите ще ви кажа аз какво дъвча. 

За разнообразие от вратните вчера буля спретна една тенджера зеленце с джоланче. Едно мааазничко, едно вкууусничко.

Пък като сложи и любовно биле. Ох майко...

Fats, нали си си взел салфетки... :)

Редактирано от travelcaster2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.