Jump to content
Българският форум за музиканти

ямаха или фендер


peshoy2k

Recommended Posts

Аз съм представител и на двете фирми Ямаха и Фендер (Питай Налбантов ако имаш съмнения?!? :wow: ) През ръцете ми са минали пове4е китари от вси4ки в тоя форум :stop:, така 4е пиши ми за кои модели става дума и може би ще

ти дам най-то4на преценка. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм представител и на двете фирми Ямаха и Фендер (Питай Налбантов ако имаш съмнения?!? :wow: ) През ръцете ми са минали пове4е китари от вси4ки в тоя форум :stop:, така 4е пиши ми за кои модели става дума и може би ще

ти дам най-то4на преценка. :bravo:

:godbless: хахахаха :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами де да знам ямахата дето чух вчера беше май нещо 30. беше с натурален цвят лак а фендера :think: ми ще гледам тогава какво прослушвам щото аз взимам и не ме интересува модела просто хващам и пробвам и набелязвам какво ми харесва като звук. точни модели :think: нали е акустична така че за определен модел е трудно да каже човек че 2 ще звучат по един и същи начин. така си мисля аз поне. затова не поръчвам никога китара, а си я харесвам :godbless: . то зависи и от характеристиката на модела микрофон и тн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6том избира6 междо двете 6то не ги купи6 и двете :P  :)  :P  :P

Ами ти що не му ги купиш като имаш излишни мангизи ? :P :P

 

пс. Ако я свършиш това добро дело, може и аз да изкяря - примерно една почерпка от пешо за подстрекателството ;)

 

оффтопик, пич моля те разкарай ги тези 6-ци и 4-ки - много е грозно. чатърската ера отдавна отмина.

Редактирано от niki123bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6том избира6 междо двете 6то не ги купи6 и двете :P  :)  :P  :P

Ами ти що не му ги купиш като имаш излишни мангизи ? :P :P

 

пс. Ако я свършиш това добро дело, може и аз да изкяря - примерно една почерпка от пешо за подстрекателството ;)

 

оффтопик, пич моля те разкарай ги тези 6-ци и 4-ки - много е грозно. чатърската ера отдавна отмина.

да да ше черпя мн да :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм представител и на двете фирми Ямаха и Фендер (Питай Налбантов ако имаш съмнения?!? :wow: ) През ръцете ми са минали пове4е китари от вси4ки в тоя форум :stop:, така 4е пиши ми за кои модели става дума и може би ще

ти дам най-то4на преценка. :D

е тва е мъжка дума, както се казва :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lincoln или Lexus ?

Въпрос на вкус !

За мен Fender е култ , въпреки че акустичния модел който пробвах не ми допадна след като бях пробвал един страхотен акустичен Ibanez. Сигурно се дължи на факта че не съм докопвал скъпа акустична китара. Все пак Ibanez-a бе страхотен !

Но ! за електрическа китара Leo Fender си е истината !

Редактирано от DaftFunk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е. Класическа Fender е много хубаво нещо. Аз лично нямам толкова претенции от марката, колкото до качеството. Звук - оптимален, Струни - ниско, гриф - прав.

 

Абе...правят ли се акустични китари от едно дърво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе...правят ли се акустични китари от едно дърво?

В смисъл ? как от едно ?

Цялата китара ли имаш предвид от А до Я ?

Просто е абсурдно ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.