Jump to content
Българският форум за музиканти

ВАЖНО!


Steff

Recommended Posts

Супер тъпанарщина както обикновенно в наща красива татковина. Дано се намерят инструментите и то цели, така както са изчезнали, защото не се знае в ръцете на какви хора с в момента. Аз преди доста време репетирах в 1 гараж в елитния софийси квартал Красна Поляна и въпреки навалицата на "колумбийци" там нищо не изчезна навремето (не ми е ясно как никога никой дори не се опита да разбие гаража имаше си прилична техника), но чесно казано за кражба на инструменти и от такъв клас надали е некой черен другар с виснали сополи.

Много много съм разочарован и наистина ви съчувствам пичове, пак казвам - дано изхода е хепи енд, никой музикант не заслужава такава участ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много съжалявам за случилото се :metalist: ,дано да се намерят!На мен преди десетина години,едни мургави "другари"след тежък побой ми откраднаха китарата,и след това висях почти всеки ден в районното да правя описания и да пиша обяснения като чели аз съм направил нещо лошо :godbless: И накрая нищо...още я чакам да я намерят :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам за случилото се ;) ,дано да се намерят!На мен преди десетина години,едни мургави "другари"след тежък побой ми откраднаха китарата,и след това висях почти всеки ден в районното да правя описания и да пиша обяснения като чели аз съм направил нещо лошо :) И накрая нищо...още я чакам да я намерят :)

Малко оффтопик но:

 

Точно така действат в районното, поне при мен. Първата мисъл е, че съм си скрил сам откраднатата вещ и я обявявам за открадната нарочно... Като пренебрегна отношението като към потенциален малолетен убиец, няма лошо... проблема е, че това им беше и последната мисъл в случая... ;)

 

По темата:

 

Искрено съжелявам за тези страхотни инструменти... Само много изпаднал тип (па макар и не мургав) би могъл да причини това на музикант. С извинение - Тъпашка работа.

Аз бих следил всички потенциални пазари за инструменти втора употреба, които мога (вярно, тези китари трудно ще останат незабелязани), но съм сигурен, че вече го правите. Така че ви пожелавам успех и...

 

Късмет :violin:

Редактирано от CaptiveAlien
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка кражба е тъпанаркса постъпка от хора, които нямат акъл или воля с ръцете си да си припечелят това което искат!

 

Дано китарите се намерят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знаете ли кое е най-лошото - знам много случки с наши известни или не толкова известни "колеги музиканти" извършители на такива работи ! с една дума - гадни хора има в БГ и те не са никак малко.... всеки трябва винаги да е нащрек за всичко и да не се доверява на никой.......

 

успех в намирането на китарите !

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено се надявам да ги намерите!

Постъпка присъща за болни хора нуждаещи се от здрав тупаник до десето коляно,здраво ебане и ганадене присъщо за родният ни ,врачански край!!!

Успех пичове,а аз отивам да си остря ножовете,тръпнейки в очакване да се залови извършителят!!! :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове искренно ви съчувствам и ако ги ги видя някъде ще ви кажа.просто защото сега си тарся китара и обикалям всички възможни заложни къщи и магазини ако са я продали ще я видя.успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за подкрепата. Китарите са откраднати от София, засега не искам да уточнявам откъде. А иначе поне се сетихме да се обадим в полицията още на другия ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове искренно ви съчувствам и ако ги ги видя някъде ще ви кажа.просто защото сега си тарся китара и обикалям всички възможни заложни къщи и магазини ако са я продали ще я видя.успех

Сори че се намесвам ама , точно защото в заложните къщи никой не се интересува от произхода на стоките , там отиват крадените неща. НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ЗАЛОЖНИ КЪЩИ - НЕ ЗНАЕТЕ ДАЛИ УТРЕ ВАШИЯ ИНСТРУМЕНТ НЯМА ДА СЕ ОКАЖЕ ТАМ...по добре питай във форума, тук може да си намериш инструменти на изгодна цена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...то на концерта с плакати из цяла София дойдоха 200 човека при билет 3-4 лева..

 

Teleriq, тъй като не знам да е имало друг подобен концерт освен онзи на Портокал в Индиго, ще вметна само, че бате ти Наско Янкулов беше пуснал входа не на 3-4, а на 10 лева, помня го много добре, щото след голямото чудене тогава защо няма хора, взехме, че проверихме каква е работата. Работех по това време в 1 списание, дето се водеше медиен партньор и правихме плакатите за концерта...

 

Офтопик, но просто не се сдържах.

Ако съм сбъркал концерта и е имало и друг, сори...

 

--

 

А по темата - искрено съчувствам, яд ме е много и - което е лошото - не вярвам нещата да се намерят. Навремето на 1 приятел така му изчезна баса в приятелска компания (той си има вина), никога повече не го видяхме този бас; хем беше доста отличаващ се и с характерна форма на тялото, не може да се сбърка, дори и да се пребоядиса. :godbless: 5-6 години оттогава, така и не се появи този бас повече. :godbless:

Редактирано от VOSTOK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта китара дето е супер смешна ако ми я откраднат и ша се побъркам. направо не мога да си представа кво ви е. много гадно наистина. ако има няква справедливост, то трябва да си получите обратно инструментите. искрено ви го пожелавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рано или кьсно ще се намерят

наскоро разбрах че откраднатия Ибанез на Джинката Джино от Коматоуз - вече е в някое от РПУ-тата

дано да си го вземе по бьрзо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да то това беше доста отдавна когато му я откраднаха.Един ден случайно минахме с един приятел през джаза и я познахме защото е доста рядък модел пък и беше одрана много специфично и бяхме сигурни че е тя!До колко рaзбрах той веднага се е обадил на Джинката и той е отишъл да се разправя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.