Jump to content
Българският форум за музиканти

• ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By RaverWild
      Някой записва ли звуци от улицата/механични итн? Търся съмишленик въоръжен с нещо като Zoon H1 или нагоре
    • By FUB_HS
      Привет на всички!
      Извинявам се предварително, ако темата не е за тук. Имам една абсолютно смахната молба, имам желание да семплирам, въпроса е, че на семпъла, който съм се спрял, му нямам midi файл. Той е супер елементарен,има 2-3 тона в него, но се опитвам всячески да го направя в тоналност, но едия тон ми се губи яко, та дрънка.
      Ще съм мега задължен, ако някой може да ми направи едно миди на този семпъл, в тоналност. 

Това е семпълчето

1.wav    
    • By ares98
      Искам да си взема първата миди клавиатура - стремя се да композирам оркестрална и филмова музика чрез Cubase И Kontakt, но в същото време искам да подобря инструменталните си умения на пиано, т.е търся нещо, което да ми даде най-доброто от двата свята. Бюджета ми е около 500лв

http://radoslavmusic.com/p/alesis-vi61 Тази или

http://radoslavmusic.com/p/yamaha-keyboards-np31-black тази е по-добрият избор?
    • By DANEV
      Здравейте,искам да ви попитам имате ли впечатления от 

http://shop.itr.bg/product-71038/-%D0%92%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D0%A3%D0%BF%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B0-Microsoft-LifeCam-Studio-(Q2F-00015,-Q2F-00016)-%D0%9D%D0%BE%D0%B2-1080p-HD-Mic-USB-Webcam.htm

тази камера и става ли за записи в домашни условия,които да са сравнително качествени,главно ме интересува качеството на звука. 
    • By kamenangelov02
      Здравейте, музиканти!

Честита Нова Година! Желая Ви много здраве и късмет!

Преди години свирех за удоволствие на няколко синтезаторчета (евтино Casio, Yamaha PSR 500, евтин Роланд), после се занимавах непрофесионално със софтуерни секвенсъри и семплъри - за keyboard input ползвах M-audio 61 midi клавиатурка. Сега щерката започва да пее детски песни и искам да се учим да свирим с нея. 
      Разгледах какво предлага пазарът и се спрях на това синтезатора посочен в заглавието:
      Yamaha PSR EW-400
      Хареса ми защото
      1) има USB - ще мога да я ползвам с Reason, Pro Tools, примерно
      2) 76 клавиша е - ще е подобрение над свирките, които съм имал досега (61 клавиша) 
      3) не лош външен вид и материали - клавишите са матови, някат дрънчене при ударно натискане (съдя от изложена в т-нополис e453)
      4) не висока цена - 823лв, нова с гаранция, от словашки онлайн магазин. 

Моля за Вашето мнение дали съм се ориентирал към правилния модел! Надявам се да има добри възможности в секвенсера - квантинизация, suffle/groove управление, няколко трак-а за лууп. Изгледах разни ревюта - не са много подробни, защото е entry-level свирка и едва ли е много популярна. Ако мислите, че има по-подходящ инструмент в този ценови диапазон и подобни възможности, моля, посъветвайте ме!

Поздрави!
      Камен

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.