Jump to content
Българският форум за музиканти

Новото ми ампче


bobalan

Китарата в този запис е прекарана през  

55 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Това ми е новата апаратурка, утре ще има повече инфо. Надявам се да ви изкефи, както и да не обръщате внимание на свиренето - просто си записах докато се радвах.

 

http://www.cmusicforum.com/bobalan/novokube.mp3

 

а който познае конфигурацията на говорителите печели дъвка и снимка с апаратурата за награда :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз съм склонен да се съглася с Dylan_101, защото флажолетите не ми звучат много лампови... възможно е да е и хибридно кубето... за това помолих за малко чисти семпли. Но ако приемем че е хибридно и с малък говорител аз залагам на AVT някое :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

важното е че звучи добре

 

макар да сьм 90% сигурен какво е (по причина че наскоро взе амп от мен)

 

абстрахирайки се - бих казал че звучи като готин хибриден амп

 

а иначе залагам на берингергх108 ако бобалан не е взел нещо друго след това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоест моделиращ амп - макар че го няма в класацията

на мен ми иде да сравня моделиращ с хибриден

поне от досегашния ми опит - така виждам звука на моделиращите ампове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони, то е ясно че ще има закачка накрая - може да се окаже че е Гитар риг или Лайн 6 :) Но чакам да видя гласуването как ще протече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за транзистор, но не съм сигурен. Звучи добре така или иначе. Не знам дали не е софтуерно моделиране.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.behringer.com/GM108/index.cfm?lang=ENG

 

ето го звяра. Транзисторен, с 8инчов говорител, опънбек.

Направо се изненадах като му сложих микрофончето, затова си позволих да ви пусна семпли драги съфорумци :metalist: Благодаря ви за предположенията, трябва да признаем, че усилвателя наистина се води моделинг, ама според мен нищо не моделира, просто си звучи ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на какви настройки си го тупнал? Че леко обмислям за едни представитълнЪй :metalist: изяви да си взема нещо подобно на GDI21-то (нали това кубе го имаше вградено) или по-добре тукашния СансАмп, ще се решава. Предполагам в по-мощен усилвател има шанс да звукне по-арно, нали? :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.