Jump to content
Българският форум за музиканти

rudibass

Давам уроци по бас

Recommended Posts

мармаладка, оставам с впечатление че искаш да научиш тоя бас за 2 дена, като ти чета мненията във форума, ама не става така.

А сега по темата- Гого, имам голям интерес от уроците ти и ще се радвам да ми пуснеш на ЛС някакви ценички. Искам да понауча малко Фънк, така че разчитам на тебе.

Редактирано от Глъч

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ми е, че няма да стане за 2 дена.Просто си търся вариянт, защото не ми се дават луди пари за уроци, които даже няма да са на български език.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ и колко са тези луди пари за уроци, ако не е тайна?

само искам да ти кажа, че аз съм си изгладувал в буквалния смисъл първите барабани + плащах също луди за времето си пари за уроци в едно джаз училище, но желанието ми беше огоромно!

освен това доколкото разбирам не живееш в БГ. Аз също само 1 и 2 клас съм учил в БГ, след това в чужбина и съм учил и чужди езици на други чужди езици, а и музика също не на български. И какво от това?!?! Мисля, че само си търсиш оправдание в случая. Ако наистина много искаше да се научиш да свириш, би дала всичко от себе си за да успееш, а ти само хленчиш тук.... :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито ме познаваш, нито ми знаеш положението та да ме съдиш. Поздравления, че си се оправил там където си, но аз не съм. Ако бях даже нямаше да пиша тук.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата, моля! Мармаладке, наистина без да стигнеш до уроци, няма да го бъде. Ако не можеш да си ги позволиш в чужбина има възможност да си намериш самоучители по бас, което е една малка крачка. Ако те интересува, пиши ми на ЛС. Всеки има различни възможности и това е ясно, но моля, не си ги премервайте в тази тема. Гого е дал телефон и може да бъде намерен на този номер или на мейл.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш лс.

Редактирано от Fear

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя, че имам една страхотна школа за груув и диско бас...с прилежащите 103 аудио упражнения.

с уважение Гого 0898 431061

Редактирано от rudibass

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам ,че отдавна не съм обновявал информацията си тук...Уроци още се провеждат, като разполагам с повече от 50 най- различни електронни школи ,сборници с ноти и видеа по темата..С гордост мога да споделя , че най - добрите ми ученици вече отдавна свирят по хубави банди.По същото време учат икономика , журналистика , компютри. Колкото повече умения, толкова повече възможности...Даже май един от тях спечели златен медал в средна категория на олимпиадата по пролетна умора.

С уважение Гого

Редактирано от rudibass
  • Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гого, има ли опция да ти се каже - искам това парче да ми го извадиш и да покажеш как се свири *Срещу нужното заплащане съответно*?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един много комплициран и в същото време много прост въпрос за мен... Като идея, по- скоро искам да науча всеки от моите хора да вади сам парчетата ,които харесва.. Четейки ноти , слушайки от YOUTUBE, и тнт..Развиваме слуха чрез свирене и разпознаване на различни тонове , двузвучия, акорди ..Къде механично , къде като абсолютен слух. Но като дойде някой от моите и ми каже ....Брат, след 10 дена имаме гиг, дай тука тая песен защото......Не съм отказал на никого..НО като цяло нямам за приоритет да предлагам такъв вид мечешка услуга повреме на уроците.

С уважение Гого

Редактирано от rudibass

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли ги още уроците?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ги. От септември почват с пълна сила..Че сега август имам нужда от маалко почивка..

С уважение Гого

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В коя част на София се провеждат и по кое време?

Телефона ти още ли е актуален?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При испанската гимназия, в Левски също има възможност. телефона е актуален.

С уважение Гого

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.