Jump to content
Българският форум за музиканти

Давам уроци по бас


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

мармаладка, оставам с впечатление че искаш да научиш тоя бас за 2 дена, като ти чета мненията във форума, ама не става така.

 

А сега по темата- Гого, имам голям интерес от уроците ти и ще се радвам да ми пуснеш на ЛС някакви ценички. Искам да понауча малко Фънк, така че разчитам на тебе.

Редактирано от Глъч
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ясно ми е, че няма да стане за 2 дена.Просто си търся вариянт, защото не ми се дават луди пари за уроци, които даже няма да са на български език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ и колко са тези луди пари за уроци, ако не е тайна?

само искам да ти кажа, че аз съм си изгладувал в буквалния смисъл първите барабани + плащах също луди за времето си пари за уроци в едно джаз училище, но желанието ми беше огоромно!

освен това доколкото разбирам не живееш в БГ. Аз също само 1 и 2 клас съм учил в БГ, след това в чужбина и съм учил и чужди езици на други чужди езици, а и музика също не на български. И какво от това?!?! Мисля, че само си търсиш оправдание в случая. Ако наистина много искаше да се научиш да свириш, би дала всичко от себе си за да успееш, а ти само хленчиш тук.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито ме познаваш, нито ми знаеш положението та да ме съдиш. Поздравления, че си се оправил там където си, но аз не съм. Ако бях даже нямаше да пиша тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата, моля! Мармаладке, наистина без да стигнеш до уроци, няма да го бъде. Ако не можеш да си ги позволиш в чужбина има възможност да си намериш самоучители по бас, което е една малка крачка. Ако те интересува, пиши ми на ЛС. Всеки има различни възможности и това е ясно, но моля, не си ги премервайте в тази тема. Гого е дал телефон и може да бъде намерен на този номер или на мейл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 11 months later...

Само да добавя, че имам една страхотна школа за груув и диско бас...с прилежащите 103 аудио упражнения.

с уважение Гого 0898 431061

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Гледам ,че отдавна не съм обновявал информацията си тук...Уроци още се провеждат, като разполагам с повече от 50 най- различни електронни школи ,сборници с ноти и видеа по темата..С гордост мога да споделя , че най - добрите ми ученици вече отдавна свирят по хубави банди.По същото време учат икономика , журналистика , компютри. Колкото повече умения, толкова повече възможности...Даже май един от тях спечели златен медал в средна категория на олимпиадата по пролетна умора.

С уважение Гого

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гого, има ли опция да ти се каже - искам това парче да ми го извадиш и да покажеш как се свири *Срещу нужното заплащане съответно*?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един много комплициран и в същото време много прост въпрос за мен... Като идея, по- скоро искам да науча всеки от моите хора да вади сам парчетата ,които харесва.. Четейки ноти , слушайки от YOUTUBE, и тнт..Развиваме слуха чрез свирене и разпознаване на различни тонове , двузвучия, акорди ..Къде механично , къде като абсолютен слух. Но като дойде някой от моите и ми каже ....Брат, след 10 дена имаме гиг, дай тука тая песен защото......Не съм отказал на никого..НО като цяло нямам за приоритет да предлагам такъв вид мечешка услуга повреме на уроците.

С уважение Гого

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.