Jump to content
Българският форум за музиканти

суеверия, ритуали и пр.


ronia

Recommended Posts

Аз намирам някое по-забутано място преди изпълнение, палвам една цигара, пъхам я между струните на главата и разцъквам някакво блусче докато изгасне цигарата :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Единственото, от което имам нужда е да остана сам за няколко минути - я с цигара навън, я зад кулисите. Просто ми е нужно никой да не ме закача няколко минути преди излизане. След това се поглеждам в огледало (ако няма - лошо), за миг си помислям какъв съм пич (важното е да си повярвам) и... юруш към сцената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да забравих.Ходя да пикая възможно най-често преди лайфа,за да мога да издържа поне 2 часа след това без кенеф:)Защото иначе си ебало майката.Некоя мацка иска да се снима с теб,а ти седиш като наебана ученичка,защото ти е пълен мехура :headbang:

П.П.CorvusCorax Утепа ме бе брат.Ти го караш като от вица за кой какво си мисли докато свири.Накратко:Певеца:колко съм готин,всички мацки са мои,Китариста:колко съм добър,що не правя соло кариера,Барабаниста,ако не е тая от пералнята,ще е тая от рецепцията,абе ,все някоя ще е,пианиста:днеска 100 евро,утре 50,да ще събера за онзи модул на Хамонд,Басиста:До,Ре,До,Ре,Сол,Ре. :)

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз съвсем сериозно го казах. Не е виц. Не се мисля за готин. Просто се настройвам да се почувствам по-сигурен, излизайки на сцената. Падам си малко комплексар и неуверен, а сцената такива не търпи, така че съм длъжен да не съм такъв поне за времето, за което съм пред публиката. Това не е виц.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да забравих.Ходя да пикая възможно най-често преди лайфа,за да мога да издържа поне 2 часа след това без кенеф:)Защото иначе си ебало майката.Некоя мацка иска да се снима с теб,а ти седиш като наебана ученичка,защото ти е пълен мехура :godbless:

П.П.CorvusCorax Утепа ме бе брат.Ти го караш като от вица за кой какво си мисли докато свири.Накратко:Певеца:колко съм готин,всички мацки са мои,Китариста:колко съм добър,що не правя соло кариера,Барабаниста,ако не е тая от пералнята,ще е тая от рецепцията,абе ,все някоя ще е,пианиста:днеска 100 евро,утре 50,да ще събера за онзи модул на Хамонд,Басиста:До,Ре,До,Ре,Сол,Ре. :godbless:

Баце,утерпа ме с тоя виц-точно така си е.. :green: ,ама най добре си е Малко алкохолец и спокойствие(както казаха колегите)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирих с едни пичове на бекрстока преди 2 години. Бяха много загубени и искаха да се мажем като блекаджиите..

много проста работа..

 

аз обикновено си минавам китарата с парцал да не се виждат петната, че е лъскъва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми пийвам по едно за отскок(с тая работа търябва да се внимава да не се прекали! веднъж почти пресякохграницата ) може и някоя цигара ако имам.

И още нещо- кисна в залата (салона където се състои мероприятието)

много преди да започне каквото и да било.

Естетвено тези ритуали се случва поради една или друга причина да претърпят често и промяна, зависи от обстоятелствата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глеам да не се натряскат колегите, :D щото като стане -никой не може да помага вече?!!!

.....Пък скоро разбрах че и те ме следели за същото? :D

Ай кажи ми после що не свирим кат"на репетициите? :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Обикновено гледам някои лайф на любима група преди изявата, а непосредствено преди сцената гледам под капачката дали печеля нещо ! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди единственото ми(засега) живо изпълнение търсех кенеф наляво и надясно, 'щото много се бях стреснал и къртицата напираше да излезе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пия чаша студена минерална вода и дишам дълбоко половин минута - така премахвам напрежението от изминалия ден и всички глупости, с които съм се сблъскал и ме кара да се отпусна и да мисля само за музиката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.