Jump to content
Българският форум за музиканти

Ненчо Стефанов - Уроци по барабани !


Recommended Posts

Здравейте !
През последните няколко години постоянно ми се задава въпроса: "Даваш ли уроци?"
Е, най-накрая и за мен настъпи момента в който чувствам необходимост да предам на някой това, което съм научил през годините !

Занимавам се с музика от 5 годишен, а първита ми професионална работа като барабанист получих на 16... От тогава до днес съм преминал през всички стъпала на "музикалния бизнес" :) От свиренето в заведения на морето до някои от най-големите круизни кораби в света, от читалищни концерти до най-големите сцени, фестивали и турнета у нас, работил съм с много от най-добрите музиканти в България...
През 2009г. заедно с Тома подгрявах ZZTop, където имах късмета да бъда забелязан от "Artist relations manager"-a на Тама и след няколко месеца да стана техен официален артист, какъвто съм и до днес (за което съм благодарен на МЦИ) !

338340_2758474474980_1426171132_o.jpg

Методиката в която вярвам и смятам да използвам цели няколко неща :
- да мотивира и възбужда интереса към свиренето на барабани.
- да помага при изграждането на собствен стил.
- да възпитава анализирането на различните стилове и извличането на най-полезните елементи от тях.
- да се усмисли ролята на барабаниста в дадена група.
- да бъде подготвен барабаниста за всякакви ситуации, свързани със свиренето в група, излизането на сцена, работата с други музиканти и т.н.

Разбира се, изключително важно е да се забавляваме, но въпреки всичко заниманията ни ще са подчинени на сериозна работа, която да доведе до бързи резултати. Също така, за да бъдат допълнително стимулирани младите ми ученици - имам намерение да ги водя с мен по различни участия, за да сядат на моето място за една-две песни и така да трупат самочувствие, и да се зареждат с енергия за работа :) Подготвил съм и много други идеи, които ще реализираме с течение на времето !


Цената на един урок от 60мин е 20лв
Уроците ще са част от школата към студиото, което направихме с мои приятели и колеги : http://soundcityrecords.bg
Адреса е : София, бул.Черни Връх 47, Бизнес център Витоша.

За всякакви въпроси, коментари и каквото още ви хрумне - може да се свържете с мен тук, на фейсбук профила ми или на тел 0887330809 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.