Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте.

Търсих из нета, но нищо съществено. Става въпрос за Акустична китара в град Велико Търново. Някой ако може да ми препоръча при кой мога да ходя на уроци.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Пич аз по принцип само уча там (във ВТУ) но познавам един човек от когото можеш да научиш много както за акустична или т. нар Фингерстъле гуитар така и за класическа и джаз и рок китара. Името му е Петър Иванов и се намира във младежкия дом на третия етаж на вратата пише клас китара или нещо подобно. Айде успех и да знаеш няма да сбъркаш :headbang:

 

Кирилицата е задължителна в този форум, колега :). И добре дошъл!

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти

ами аз живея във Велико Търново и мога да ти кажа за един даскъл във Горна Оряховица. Аз лично при него ходих много е добър ее вярно не е Acoustic FingerStyle фен ама учи на тероя, акорд, гами и пинизи показва. не те знам дали искаш теория на научиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Аз възобновявам търсенето на учител по китара във Велико Търново, който да не е Петър Иванов, тъй като човека е доста ангажиран, а и работи държавна работа, а не мен ми трябва да ходя на уроци в почивни дни или след работно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

много е труден този въпрос за търново :)

...

Минев? (не знам дали ще си доволен)

Единственият друг вариант е все пак да говориш с Петър Иванов, който да те насочи към някого.

( и го питай кво става с Мая) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.