Jump to content
Българският форум за музиканти

Оценка на едно рап текст-че


Recommended Posts

Кво мислите за този рап текст ? :)

 

 


Видяхте както си седях в заведението
Приближи се и ме попита какво ми е мнението
Погледнах строго защото си ми ясна
И с чиста съвест ти казах че искам да те прасна!

Забеляза как, друга ми намига
Много се нервира аз ти казах стига
Не се притеснявай избрал съм теб, стига
Тая вечер моя ще бъде, твоята слива!

Ти се успокой и започна да ме целуваш
Пред всички други кучки да се надуваш
Аз ти казах спри успокой се малко
Че ще те оставя и ще бъде много жалко!

Ти ме послуша и си седна на дупето
След 5 минути каза, ай да ходим на сепарето
Отидохме там и ти искаше вафла мура
А аз помислих си що не ме хванеш за кура!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да е "куул" преди около 15 години, когато бяха на мода Гумените Глави и когато ние бяхме на 15 и беше мнооооо яко когато някой сърдит плешивец каже по телевизора "путката", "ебЪ" и подобни - няма значение какъв е текста, само да има някоя друга псувня. Сега няма да впечатлиш никого с тая монотонна рима и 2 "лоши" думи на кръст при положение, че вече и в детската градина си говорят на "педераст" и бъркат под полите на лелките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде много вулгарност  и простотия лъха от текста . Коя жена би се впечатлила от подобна свалка?Извинявай , но това е долнопробна чалга !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Благодаря ви за мненията! Оценявам ги без значение дали са лоши или добри все пак това е да искаш мнение трябва да си готов да посрещнеш и лошите и добрите ! относно първият коментар късо е това е само откъс от текста... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и нещо смислено от сърцето и душата може да коментирате ! :)

 

много съм луд братле трябва ми доктор
обажда се инспектор на този хит съм директор
моят рап луд и доктора не може да помогне
защото на мойте луди мисли той не може да смогне!

надъхан отново, слизам от колата гледам строго
в тоя живот на хората помогнах много
не получих благодарност а само обиди
и когато бях болница нямаше кои да ме види!

но няма значение защото това беше преди
сега съм променен и съм по суроб разбери
преди бях пичага а сега ме наричаш луд
абе мърша бягай че се задава моят шут!

хората са неблагодарни каквото и да правиш
благодарност няма трябва сам да се справиш
когато имат нужда че ти счупят телефона
а в болница ли си няма да ти донесат и една бонбона!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Good☆':.*ヾ(●・v・人・v・○)ノ*.:'☆Morning

не отдавна хванах листа и химикала, първите ми рими бяха на тетрадка със спирала, гуспожата без да иска ги видяла, и презиращо веднага беше изревала… >>> момче защо не работиш по материяла, ще останеш на испит и ще те видим тогава, 
- стига си зеяла, и си ми върни листа и химикала, че щи плесна един шамар и сопола ще ти заеме дейноста на шала, който на бюрото си го осталаа. 
┣▇▇▇═─ (×_×;ミ●﹏☉ミ 
баба ми къто тфа го е разбрала, си помислила че ще стана и аз един от тези във квартала, и веднага горката се разревала, на мен ми стана естествено гадно и и казах бабо стига плакала… ще стана рап поет съдбата ми го е начертала... повече от ясно е че не испитвам интерес към дъската бяла, или към онази отпред дето цял ден е плямпала, (преподавала) и на края на часа да ми говори за мпрала, може и в кариерата си да е успяла, но не смятам че е узряла, да ми говори кфо възпитание си ми дала, част от мен вече е изгоряла, за да създам реалност повече от идеала, малко хора ще ми разберат финала, щот на повечето същноста им е заспала… аммм… да и всъщност по тази причина осми клас пропуснах включително със бала 

By: Ampy (Хари Мартинов)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

 

Чуечье, тва нимоъ гу испейъ. Ма на бългърски дъ ръпиръм ни умейъ, щоту ни смьейъ със кифлити дъ пьейъ, чи саму с митал и мутуори всье живьейъ. Нъ тиливизура гльеъм принцьесъ Лейъ, а от сутрин до вьечир си ходьъ пу кьейъ. Вятъръ ми викъ: "Бье нъ бял куон тъ вьейъ", а ас прис цялуту врьеми му съ смьейъ. Ръсхождъм съ близу ду вилусипьеднътъ ълейъ, нъ спиркътъ спукуойн чакъм си трульейъ. Казвът ми чи фсье прис прузуорицъ бльейъ, щот пустуянну мисльъ си зъ ньейъ. Когат главата си със вудатъ зъльейъ, в углидалуту шсъ видйь как съ бильейъ.

 

Нийе толкус хубу кат твойту Ала-бала, ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен текст.. Личи, че лирическия герой е доста вървежен в местното кафе. Което си е яко, защото аз примерно никога не съм бил. Като бях  9-10 клас се опитвах да пиша рап текстове и да ги изпълняваме с един приятел съученик. Той по комично стечение на съдбата стана офицер в ДАНС. Та текстовете ми доста приличаха на този, с малко по- ниска анатомична наситеност. Определено по- лесно станах атрактивен, като спечелихме с отбора републиканското по баскет и станах 2 ри на един фестивал по класическа китара.

Какво имам в предвид.. Съвета ми е да пишеш за нещо, което те вълнува по-дълбоко от местното продънено кафе с 3 те пръдли вътре . 

Ако мога да сравнявам бъди повече Спенс, отколкото Криско с фафла Мура вместо Х..й.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.