Jump to content
Българският форум за музиканти

Sevi - Speed Up (чисто нов клип)


BlueZone

Recommended Posts

Тъй като на 23 март открихме мотосезона в София, свирейки на камион-сцена, решихме да заснемем събитието и впоследствие то се превърна в четвърти клип на групата, към песента Speed Up и който промотирахме преди няколко дни в клуб Rock IT :)

 

Ето и линк към видеото: 

 

Очаквам отзиви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Зашев! Песента е готина , клипа също много ми харесва - много е динамичен и приятно за гледане и слушане. 
 И ние имаме около  6 часа  материал от същото събитие миналата година . Сега Роко ако реши да направи клип с тези материали ще е малко неудобно. :wallbash: 
 Страхотно ви се е получило!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :) Роко ми разказа за събитието и ми даде напътствия, за да не падна от камиона, за което съм много благодарен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@басурендер

Защо е неудобно е, мен.

Снимал съм, има футидж...
Само ми кажи, колко песни записани имаме, че за мюзик видео играем.
Иначе имам няколко забележки, но като цяло е добре.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И парчето  и клипът са приятни. Зарибявка без ангажимент за размисъл. По моему китарата има много пипнат звук; през слушалките, с които слушам в бачкането, ми се стори малко преекспонирана естествената бленда на Севи, но като знам сеньор Зашев и компания, това ще да е търсен ефект - затова ще замълча завинаги :) Абе Sevi са си напред с материала и трябва да им се отдаде почит. :metalist:    

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всъщност аз в тоя албум имам съвсем малко участие, защото се присъединих към групата точно преди издаването на въпросния албум, тъй че нямам принос за саунда и концепцията, но за сметка на това сега работим по втори албум, който ще е по-пипнат и по-твърдичък ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.