Jump to content
Българският форум за музиканти

Cakewalk Sonar


Glacierise

Recommended Posts

Хехе, оправих го :D Дръпнах си Sonar 4 Power, и като порових в нея, открих ключа от палатката. Триаало да се побъзикам с дръм мап мениджър-а :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ами от всички програми, които съм преглеждал, тва е единствената сериозна! Всичко други(разни кюбейЗи, фрути луупове и т.н.) са само шарения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее, недей така бре, човек. Да слагаш Кюбейс в един кюп с Фрутито, че даже и да казваш, че било само шарения. Айде моля ти се недей така.

 

Иначе на Сонар съм пускал 4-та и Кюбейс ме кефи повече. Сега обаче ми стана интересно да погледна Сонар 5..

Редактирано от ecmjazz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ецм...Изпревари ме ....:cheers:

 

а бтв. Фрути въобще не е шарения...

а бтв2. да кажеш, че "Сонар" е единствената "сериозна" програма е доста гръмко. Аз лично съм му сериозен фен на Сонар, поради разни причини, които ако някой се интересува ще споделя, но даже и аз не бих се изцепил така....

5-арката има сериозни енхансмънти (освен обичайните рекламни бла-бла за 64 битов целочислен енджин) ама още не съм я преглеждал...

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разни кюбейЗи са само шарения

:wow: :blink::o:angry::blink: :wow: :blink::o :killyou: :killyou: :killyou:

Недей така ,че ще те линчуват бре!!!

 

Относно питането ми за Cakewalk.Sonar.v5.0.Producer.Edition.. Видях го в twins и реших да го "грабна" но се замислих , когато видях , че е 2.35 GB и за това питам. Струва ли си дърпането или не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнението ми за кюбейса е от предната ми машина- понеже не беше кой знае какво и голяма част от RAMа заминаваше именно заради шарения му интерфейс... пробвах всякви настройки, бърках му в shell-а, абе всичко орязах само и само да остане "еднообразен сив прозорец" ама на- пак натоварваше машината. В същото време Sonar-a успях да го орежа така, че да заема два пъти по-малко ресурси, съответно на старата щайга всичко си вървеше идеално. Та затова казвам :blink: Просто не съм фен на "куул" интерфейсите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дълбоко уважавам Steinberg. Но... Cakewalk вече харесвам и предпочитам повече. Кюбейз не може да се приравнява с Фрути, но хем гълта повече ресурси, хем интерфейсът товари зрението повече. Освен това, Sonar ми се струва по-интуитивен.

Редактирано от Stone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че рискуваме и тук да подхванем вечния спор кой хост е най-добър, който в същност няма еднозначен отговор и само ще си приказваме неща, дето вече са казани. Може и така да е ама разликата от 25 МБ ако имаш 1 ГБ такива не е толкова съществена. А сепциално за товаренето на зрението - ако не знаете, в Кюбейс SX3 има възможност да си настроиш цвета на интерфейса абсолютно свободно и по твои предпочитания, така че това не е проблем. Ама пак много офтопик стана.

 

Я кажете по-добре какво аджеба е новото в Сонар 5 освен 64-битовата поддръжка и защо е толкова голям?

Редактирано от ecmjazz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалил съм го рпеди 100 години, а нямам място д аси го разархивирам даже, дееба :) Днеска ше поорежа хард-а и... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.