Към съдържанието

Снимка

Cakewalk Sonar

• Please log in to reply
382 отговора на тази тема

#376 me6

me6

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 82 Мнения:
  • Инструмент:guitare

Публикувано 15 декември 2015 - 13:09

Имам 5 аудио трака на един проект и искам да ги запиша в един трак и да го експортирам от DAW , в случая Sonar 8.5 . Инсертвам нов трак пускам го на запис и нюню. Пробвам всевъзможни комбинаций на входа но не постъпва никакъв сигнал. Някакъв съвет да ми дадете .

#377 juveplu

juveplu

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 54 Мнения:
  • Инструмент:китара

Публикувано 02 декември 2016 - 18:31

Здравейте , аз имам един проблем със Midi файловете в  Cakewalk  SONAR  . По време на редактиране на миди ноти аз нарязах миди нотите и сега те са в един трак , но като отделни парчета . Когато искам да Експортвам този Midi трак се получава не един трак , а няколко които трудно мога да наглася един след друг като дистанция . Опитах да копирам само ноти , но пак остава на парчета . Има ли начин по който този Midi трак да се Експортва като един Midi файл за да останат по същия начин дистанционирани нотите от различните парчета . Аз съм рязал всичките си песни така и всички тракове са на части . 
Аз съм правил това във Reason . Там Midi трака е на много части , но когато го експотрвам излиза като един миди файл . В Sonar излизат всички части като отделни файлове .Голяма неприятност . Не вярвам да не е възможно . Просто да излезе като един трак ? Моля помогнете . 

#378 enuffZnuff

enuffZnuff

Пристрастен

• Members
  • PipPipPipPip
  • 500 Мнения:
  • Инструмент:барабани

Публикувано 05 декември 2016 - 15:08

Доколкото разбрах , тези отделни части са : отделни тракове Експорт като миди 1 или миди 0 . Един от двата експортва инструментите на отделни тракове .

Този пост е редактиран от enuffZnuff: 05 декември 2016 - 15:11

#379 Dilian Nedev

Dilian Nedev

Nightmare For Neighbors

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3020 Мнения:
  • Инструмент:Китара/Бас/Клавишни

Публикувано 05 декември 2016 - 16:26

Цитирано точно: Type 1 files contain separate information for each track. For a Type 0 file, however, all the tracks are merged into a single track, although MIDI channel information is still retained.

В "Save As" прозореца от падащото меню на форматите може да се избере кой тип да бъде.

EDIT: След втори прочит на въпроса май искаш да постигнеш друго: За целта селектирай всички блокове и от right clicк менюто им дай Bounce to Clip

Този пост е редактиран от Dilian Nedev: 05 декември 2016 - 16:30

#380 me6

me6

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 82 Мнения:

Публикувано 25 май 2017 - 06:38

Аз пък имам проблем със Сонар8 и х3. Ползвам ги със digi003 conzole. Изключвам , че не се ползва като контролер, всичко докарах звук, латенция vst та. Обаче курсора не се движи и по този начин не мога и да записвам. Ако някой му е ясно каква е причината ще съм много благодарен.

#381 presly

presly

вдетиняващ се дЪртанян

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1218 Мнения:
  • Инструмент:китара, мишпулт, компютър

Публикувано 29 май 2017 - 22:22

провери си синхронизацията - да не чака външен clock.

Life sucks. Make it swallow.

#382 me6

me6

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 82 Мнения:

Публикувано 12 юни 2017 - 09:54

мерси , ще проверя.

#383 me6

me6

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 82 Мнения:

Публикувано 25 юли 2017 - 11:37

не става , най -интересното е , че това digi 003 не става и за Sound Forge i Vegas. Може би ако има функция в Дигито да се изключи контролера ще стане , защото има много клавишни комбинации които се в разрез с тези програми.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни