Jump to content
Българският форум за музиканти

Cakewalk Sonar


Glacierise

Recommended Posts

Мдааа :)

еми пиратска е версията и на PC искам да инсталирам абдейда а и не не съм слагал другите абдейти четох някъде че трябвало поне Х1c да инсталиран и тогава трябвало X1d no опитах веднъж и не ми се получи т.е. нямаше това като подобрения които гледам в Ю Туб

и така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Ами какво има да ти се помага повече? Сложи си всички ъпдейти като започнеш от А! Виж в коментарите, откъдето си свалил програмата .Сигурно има и други с твоя проблем.Няма как да гадаем каква пиратска версия си свалил и дали е бъгав крака и !

Редактирано от enuffZnuff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми пробвах братленце ама уви . . .

но здраве да е искаше ми се пак с Sonar да си работя ама май няма да стане и щъ нещъ ше трябва да продължа с Cubase

и те така те :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв точно сериозен проблем имаш с това, че не си с най-най-най новата версия на Сонар?! Нещо не ми го побира акъла?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Бяха издали един quick fix след 1.с, е те той трябва да се деинсталира - подробно го дъвчеха из руския форум, ама мен вече ме мързи да ъпдейтвам нон стоп, та малко ми мина покрай ушите (очите) :)

Току-що прегледах оня форум, та - ъпдейта се инсталира само на билд 425, ако си със 434 - трябва първо да даунгрейднеш до 425, файловете са във

 

C:\Program Files\Cakewalk\SONAR X1 Producer\Backup\<дата на инсталиране на куик фикса до 434>\Version_18.1.0.425

 

или за 32 битен Сонар в 64 битов Уин7:

 

C:\Program Files (x86)\Cakewalk\SONAR X1 Producer\Backup\<дата на инсталиране на куик фикса до 434>\Version_18.1.0.425

Редактирано от presly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Nota,

Има ли някаква нова функционалност в този ъпдейт, която ти е жизено необходима

и има ли въобще някаква основателна причина да искаш да инсталираш този ъпдейт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.