Jump to content
Българският форум за музиканти

Cakewalk Sonar


Glacierise

Recommended Posts

Има го в torrents-bg.com. Аз го инсталирах, обаче не съм го разучавал още. Интерфейса изглежда малко по-различен, има една интересна хава - нещо като minimap на всички тракове, по който с кликане можеш да се вижиш. Пробвайте го и да споделим впечатления :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pyrvo sorry za kirilicata (che ja nema), ama tuka deto sym kirilica nema - to i latinicata im ne struva btw na chehite;)

 

Nie tva mnogo dobre go znaeme za Sonar 4 che e izljazyl i uzh razpravjat che e s dosta extri. Producer Editiona li go ima na tozi address?

Kak e po otnoshenie na sistemnite resursi? Bachkal li si s 3.1.1 da napravish sravnenie edno shte ti byda mnogo blagodaren. Che 3.1.1 kato kachish 16-ina tracka i njakoj drug efekt i pochva da se skapva, osven ako ne vklyuchish 400ms latency.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко трака ще качиш по принцип не зависи толкова от програмата, а от мощността на компютъра ти. А ако вкарваш софтуеър инструменти - те много мъчат процесора, както и ефектите. Така че трябва да се свеждат до минимум, освен ако нямаш Dual 2.5 GHz G5 Power Mac с 8 Gb RAM (не че ти трябва чак толкова RAM де :headbang: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя прословут сонар 4 продюсърс едишън го има от доста време на небезизвестния адрес в технолинк. Онзи рилийз там мисля, че е от 2ри октомври. Иначе сега излезе нов рилийз на друга група, само че нещо не виждам да има разлика между него и стария. Аз го видях на торрентбитс.орг и го дръпнах и като видях, че го има на технолинк, го изтрих, така че не знам дали е различен. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай си адрес, и ще ти го пратя :headbang:

 

 

А относно програмката - да, producer edition e. А ако искаш да правиш 16 трака с по няколко ефекта в реално време, верно си трябва да си пооправиш щайгата :) Иначе си е доста удобен Sonar-a.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данке, свалих го. Тя щайгата е "лабтоб" и не е лоша. Сентрино 1.6, 512 ДДРРАМ, АТИ Мобилити 9200 64МБ. Дървената далавера е диска, който като на повечето лаптопи е 4200РПМ. И тва при плейбека е убийствено. Иначе имам външнен USB2.0 диск на 7200, ама пък там вече синхронизацията с USB-to бяга (т.е. драйвера е пръчка) и пак е дървена далавера. Още повече имам и външен USB аудио интерфейс на М-Аудио, а той контролера е 1 и за диска и за интерфейса.

Абе 12-14 трака с риълтайм ефекти и два DXi-a горе долу бачка свястно.

Иначе в 4-оката на пръв поглед се държи по-добре като натоварване от 3.1.1. Тва засега като имам време да поразчовъркам и още впечатления ще постна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данке, свалих го. Тя щайгата е "лабтоб" и не е лоша. Сентрино 1.6, 512 ДДРРАМ, АТИ Мобилити 9200 64МБ. Дървената далавера е диска, който като на повечето лаптопи е 4200РПМ. И тва при плейбека е убийствено. Иначе имам външнен USB2.0 диск на 7200, ама пък там вече синхронизацията с USB-to бяга (т.е. драйвера е пръчка) и пак е дървена далавера. Още повече имам и външен USB аудио интерфейс на М-Аудио, а той контролера е 1 и за диска и за интерфейса.

Абе 12-14 трака с риълтайм ефекти и два DXi-a горе долу бачка свястно.

Иначе в 4-оката на пръв поглед се държи по-добре като натоварване от 3.1.1. Тва засега като имам време да поразчовъркам и още впечатления ще постна.

 

Абе Фен! Плс я вземи от исото само програмата с срлнмр

и го качи някъде че вече примирам

а пък 700 мб още ги свалям :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй дървена далавера Митко :)((

 

ИСО-то го разкарах цялото след като я инсталирах защото нямах място на диска, ще се обадя довечера на брат ми да видя дали той го пази още, защото той го сваля - аз нямам ресурсите и достъпа.

Ако го пази ше го изкарам да видя дали не мога да ти я ъплоадна някъде.

 

Другия шанс е Glacierise да я сложи нейде....???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късметлия си Налбантов :) Ше яде Хасан баница, както се казва...

 

Прати ми ако искаш на майла или лична бележка направо адреса си да ти го пратя на ЦД по пощата, че вкъщи съм на диал-уп, а брат ми има 32Кбпс ъплоад и ще го ъплоадва една седмица...а през офиса не става :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късметлия си Налбантов ;) Ше яде Хасан баница, както се казва...

 

Прати ми ако искаш на майла или лична бележка направо адреса си да ти го пратя на ЦД по пощата, че вкъщи съм на диал-уп, а брат ми има 32Кбпс ъплоад и ще го ъплоадва една седмица...а през офиса не става :wink:

:D:D:D;);):D:D:D;):)

 

ХАсан му се присвири :clap: :hurray: :hurray: :violin: :violin: :clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.