Jump to content
Българският форум за музиканти

Cakewalk Sonar


Glacierise

Recommended Posts

Много отдавна не съм изполввал Мелодайна, но май имаше някаква игра с настройките в стендалоун режим, които оставаха и в плъгина. Като вариант - пробвай Сонара с WASAPI/KS или WDM драйвер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам Семплитюд/Секвоя и вградените им средства. Сонара ми е само за МИДИ проекти, че ми е по-удобен за целта.

Редактирано от presly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми не зная ама мисля че не защото само в Sonar X2 го прави това в другите програми като трансферирам Аудиото (wav) после като натискам нотата (аудио блока) си се чува звука и т.н. и нямам никаква идея защо е така

а и много странно защо и V-Vocal не работи т.е. на дадено клипче като дам десен бутон за да избера V-Vokal-а не става

направоОооо :(

 

Момчета давайте помагайте да оправя тоз проблем ве :godbless: :godbless: :godbless:

Редактирано от nota
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе имам някакво чувство, че не знаеш за сайта google.com

Помага много, гарантирам ти!

За най-малкото нещо все питаш тук и очакваш, че задължително трябва да ти се даде решение в най-кратки срокове. Епа не става така винаги...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Проблема ми е , че със новата външна карта Tc elektonik impact twin  се опитах да запиша ударите на метронома на аудио трак и не успях по никакъв начин. Ударите се чуват на изхода на картата но не мога по никакъв начин за накарам  да звучат в аудио трака да ги запиша. И още нещо като пусна честотния анализатор Pinguin и там по никакъв начин не мога да насоча сигнала към него. А със един скапан Крейатив това нямаше проблем да стане.

Аз ли греша нещо или е невъзможно да се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.