Jump to content
Българският форум за музиканти

Cakewalk Sonar


Glacierise

Recommended Posts

Някой знае ли защо проекти правени на Сонар 4 не потеглят на 5

Отварят се но няма как да се пуснат (или аз не мога да ги пусна де). Никаква идея нямам що.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми това си е СЪБИТИЕ! Официално знаете къде да го търсите. И за другото, предполагам, знаете. :headbang:

Тоя път бяха бързи :headbang:

Честито на всички фенове!

Редактирано от presly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и пълен релиийз, само че пълен с глупости

 

кубейс 3 е на двд, но тая версия дето е 200 мб върши същата работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при руснаците с аудио новините :singer: ги има и двата варианта - пълен и кратък.

Тенкю тенкю,

в пълната версия може да има нещо интересно от към VST :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там са пълните версии на Perfect Space, RXP, Session Drummer2, примери за работи със Сонар, едно видео за AudioSnapa-a и документация. Работи готино :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

имам следния проблем.Като пиша контролери в миди трака става обърквация, а именно: ако има контролер на 15 такт, да речем, като сложа на 13 такт всички след 13-я такт изчезват и трябва да ги пиша наново.Със сигурност има някъде опция да не става така, но не успявам да я открия вече с месеци и се дразня много :)

 

Моля помогнете!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го в torrents-bg.com. Аз го инсталирах, обаче не съм го разучавал още. Интерфейса изглежда малко по-различен, има една интересна хава - нещо като minimap на всички тракове, по който с кликане можеш да се вижиш. Пробвайте го и да споделим впечатления :P

даите серийния номер за сонар4ето :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е неясен (за мен) въпроса но верояно настройките ти за "What to do with existin material" са омотани.

Вероятно ако е така ако добавиш каквото и да е (ноти, контроли...) тези които са там ще изчезват а няма да се "добавят"

Дано съм помогнал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нотите не са проблем.Единствено контролерите (от сорта на Експрешън;Пан и т.н.) ако някъде сложа контролер всички след него изчезват (ако има такива разбира се)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.