Jump to content
Българският форум за музиканти

Killswitch_m

BASS търси група..

Recommended Posts

Hi again  :}  знам колко трудно се намират хора тук но все пак надеждата умира последна...
Та аз съм Бас и ми се сшири нещо тип КОРН 5 струнка съм ибанец предпочитам дроп А и Б но зависи...

на 21 съм от София таа гоня подобно звучене и групи алтернатив но по тежък или нео метъл

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей................все още ли е актуална обявата и за София ли става въпрос :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да:) и да за СФ става дума понеже за metalcore/deathcore не намерих хора ... таа да пробвам с КОРН тип музика нео метъл или как се водят :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

омг човек не вярвах че ще видя обява за корн басист тва ми е мечта да правя корн група , много жалко че нямам 7 струнна китара :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние по принцип свирим кавъри,но не едно към едно а преработени през нашия поглед....като идеята е след това да минем на авторски .В момента свирим кавъри на limp bizkit,Metallica,rage against the machine,Gun,godsmack...и т.н .Имаме си наша репетиционна...поне не се съобразяваме с време :)баса да ти кажа ми е слабост и точно за това харесвам Korn.Пиши ако искаш да направим една репетиция ............bobsonsv@abv.bg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e .... what can i say ^ ^ експеримент му е мамата :) + че корн е като ориентир

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Шорти: събирам хора за експериментален проект, тип Iwresledabearone, но с малко по-различни елементи + чисти вокали тип "Сашка" Ако си напреднал и изключим баркод рифове, чувствай се поканен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е тел.0887730085 звънни да се разберем когато ти е удобно :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.