Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте

Все така си търся интересен проект, с който да правим някакви готини квази неща. Стилово ми се прави нещо с примеси на кор, пънк, реге, фънки и други подобни течения. Не ми се свири блек, траш, хеви метъл, симфоник метъл, прогресив метъл и други разновидности на класическия метъл - без да се засяга някой, нали....

Оборудван съм и имам опит,

телефон 0893 944 205

или имейл: kayasquad@abv.bg - а може и на лични бележки тук

Поздрави

Жоро

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ще напиша и какви стилови насочености биха ме изкефили...

Rage Against The Machine style, Cypress Hill style, Rap Core, Punk Ska, Ragga Core, Cross Over и други подобни благини.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо само интернет проект :) ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде точно пише "интернет"проект,наистина на няколко водки съм и може да не съм видял но все пак... :blush:

?!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все така си търся интересен проект...

^ Не е от твоите водки, просто колегата е за офталмолог :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все така си търся интересен проект...

^ Не е от твоите водки, просто колегата е за офталмолог :D

Не е за офталмолог, а за трети клас. Да се научи да чете.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок де, моя грешка :D Не бъдете толкова зли ... беше късно и съм прочела грешно!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, въпреки споровете, аз все още продължавам да си търся интересен проект!!! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На никой ли не му се свирят интересни квази хави??? Нещо кросоувърче, а-у???!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо против Дистърбд или Годсмак да имаш? Ако ти е хараби, тука съм.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От solist
      Търсим басист за съвместно записване на авторска музика по интернет. Никакви ограничения няма нито за възраст нито някакви специални изисвания и подобни.Изключителния фактор, който ни води е удоволствието от правенето на музика. Пари няма в тази работа - всеки музикант е наясно за какво говоря. Сега конкретно за проекта: Например - пращаме  запис на колегата басист - и ако му допада стила и съответното парче - да  си записва партиите върху предоставяния файл но на отделна писта, да се чуват само бас - партиите. После смесването го прави колегата - китарист, който е и композитор и водещ , а и двигателя и сърцето и душата на проекта, освен това бих го определил като великолепен-виртуозен-метъл китарист. Успява да вдъхнови тези, които работят с него - а това е много, много важно - защото не се усеща умората при репетирането на съответните партии. При желание от колеги - Стоян ще ви изпрати завършени, готови записани песни, които е направил до момента с различни вокалисти за да получите точната представа за неговата работа като цяло. Неговия стил бих го определил като вдъхновен от Бляк Сабат. А пък моето пеене е по-лирично, за мен е авантюра метъла- не съм пял никога досега в този стил, ама Стоян ми даде шанс да опитам.
      Нямаме средства за професионално студио, живеем в различни градове и си записваме собствените партии с помощта на компютрите си. Дали колегата бас-китарист ще има собствена техника или някой приятел ще го запише - това е негов избор. За нас е важно да получим записаните партии на баса. Проекта няма някакви фиксирани срокове - записваме без да бързаме и в момент на вдъхновение.
    • От OGBiceps
      Здравейте, колеги басисти! Би ми било интересено дали има собственици на Trace Elliot, ако да ми пишете, понеже съм заинтересован да си купя. 
    • От Tehanox
      Какво е метафизика и алхимия? Какво общо могат те да имат с басов, почти клипнат нойз и дигитална кинематография?

Удоволствие е да ви представя моите умения на едно място.
      Центъра не е в звука - нито пък във визуалното. Допира между двете ражда неотделимата цялост на този проект.

Грубиянско-първичен но и галещо-поетичен материал - надявам се има съгласни?
      Всеки детайл е излят и споен изцяло от мен с ревностно старание - от създаването на 3D обектите, текстурите, материалите, частиците, анимацията, движението на камерата, звука - с цел да изчистя и рафинирам виденията и идеите си.

С малко късмет и подкрепа се надявам да продължа. Има ли ги феновете, да отворим Портите? 
    • От Myself_vr
      Здрваейте! Казвам се Илиян. Свиря на китара и пиша авторска музика. Стилът ми е рок прогресив съчетан с други - класически рок, хард рок, метъл, алтърнатив, джаз, блус и всичко, което звучи добре. Сглобих първия си албум с 12 парчета и съм събрал хора, с които да го изпълним заедно на премиерата му.
      Този проект е само началото, защото няма да спрем работа, когато изпълним парчетата от албума. Ще продължим сериозно с авторска музика и ще целим постоянни изяви.
      В момента сме китара, бас, барабани и синтезатор. Парчетата за премиерата са инструментали.
      Част от тях можете да чуете в SoundCloud ТУК

Контакти:
      Facebook: https://www.facebook.com/FrankieStoychev
      Email: iliyanstoychev91@gmail.com
      телефон: 0885 995 422

ОБЛОЖКА НА АЛБУМА

• От sodeep
      Здравейте, 
      оставям един мой линк и телефон за връзка.
      не се колебайте да ми се обадите ако смятате че, можем да работим Заедно. ще се разберем.
      става дума за София.

линк: https://www.youtube.com/channel/UCaJ0tVdoRo5v291VJzstaWg

тел: 0885 333 992

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.